STS
fot. Ultraliga

R-SIXTEAM wycofuje się z Ultraligi

Po krótkim okresie milczenia R-SIXTEAM postanowił wreszcie odnieść się do pojawiających się już od jakiegoś czasu plotek i potwierdzić, iż nie wystąpi w nadchodzącym sezonie Ultraligi. Warto jednak zaznaczyć, że nie oznacza to definitywnego końca lubianej w środowisku drużyny.

Przypomnijmy, że ekipa została sformowana właśnie z uwagi na nadchodzące rozgrywki Polsat Games i w ich zerowym sezonie poradziła sobie zaskakująco dobrze. Wszak podopieczni Michała „Avahira” Kudlińskiego awansowali aż do play-offów, w których polegli jednak z Akademią. Warto pamiętać, że R6T w krótkim czasie zyskało także sporą sympatię kibiców, głównie z uwagi na nieszablonowy sposób prowadzenia mediów społecznościowych.

– Musimy podzielić się z Wami smutną informacją. Wewnętrznie zdecydowaliśmy się zrezygnować i nie rywalizować w przyszłym sezonie Ultraligi – możemy wyczytać w opublikowanym w sieci oświadczeniu. Co dalej z zespołem? Nie wiadomo, chociaż opublikowany przez R-SIXTEAM post sugeruje, że formacja nie ma jeszcze zamiaru kończyć swojej działalności. – Czy to koniec dla R6T? Tego, cóż, nie możemy Wam obiecać – dodano na koniec wspomnianego oświadczenia.

Przypomnijmy, że w zerowym sezonie Ultraligi skład R-SIXTEAM prezentował się następująco:

Krzysztof „Kackos” Kubziakowski
Lucjan „Shlatan” Ahmad
Mateusz „Matislaw” Zagórski
Konrad „itzRenifer” Potępa
Oskar „Raxxo” Bazydło
Michał „Avahir” Kudliński
Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Ultraliga

Pierwszy sezon Ultraligi wystartuje 22 stycznia

Sezon zerowy Ultraligi jest już historią. Po zdobyciu mistrzostwa przez Illuminar Gaming entuzjaści polskiej sceny League of Legends czekali na ogłosz...