fot. PACT

Actina PACT prezentuje swój skład League of Legends!

Kolejna polska organizacja postanowiła zainwestować w scenę League of Legends – tym razem padło na Actina PACT, które dotychczas znane było raczej fanom Counter-Strike: Global Offensive czy też Rainbow Six: Siege. Jak już wiemy, nową formację zobaczymy w kolejnej edycji Ultraligi.

Pod skrzydła formacji Marcina „padre” Kurzawskiego trafił skład znany dotąd jako Ravioli Ravioli, którzy już od pewnego czasu rozglądał się za pracodawcą. Nie ma się zresztą co dziwić, że liczyli na korzystną ofertę – wszak pod koniec ubiegłego roku udało im się dotrzeć do fazy pucharowej najpierw ESL Mistrzostw Polski, a potem także Polskiej Ligi Esportowej. Wojciech „Lewus” Strykowski i jego kompani wydawali się być atrakcyjnym kąskiem dla organizacji dopiero wchodzących na scenę LoL-a i ostatecznie zdołali zaskarbić sobie zaufanie Actina PACT, pod banderą którego zagrają w startującym już 22 stycznia pierwszym sezonie Ultraligi.

Misją Actina PACT jest wspieranie polskiego esportu. Z tą filozofią wkraczamy również na scenę League of Legends – przyznał padre w oficjalnym oświadczeniu. – Całe środowisko chciało zobaczyć Ravioli RavioliI w Ultralidze, jednak blokadą był brak odpowiedniej organizacji, która stałaby za tym składem. Jako, że my posiadamy odpowiednie zaplecze, postanowiliśmy dać temu zespołowi szansę na grę w najważniejszej polskiej lidze. Stąd też nasza kooperacja z Ravioli. Nie zamierzamy jednak zmieniać tej ekipy. Jest nieszablonowa pod każdym względem i to jest ich znak rozpoznawczy. W żaden sposób nie będziemy tego ograniczać także nadal możecie liczyć na szalone picki i ciętą ripostę w stylu Ravioli! – dodał.

Nowy skład Actina PACT prezentuje się następująco:

Hubert „Gricek” Brodowski
Mateusz „vvarion” Pieńkosz
Dawid „Dawidsonek” Trojanowski
Wojciech „Lewus” Strykowski
Kamil „Syrpy” Pękacki
Zuzanna „xHarleen” Mikołjaczak
Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Carmac

CARMAC o Minorach: Każda drużyna będzie miała oddzielny pokój do treningów

Michał "CARMAC" Blicharz – wiceprezes ds. pro gamingu w ESL oraz jedna z głównych osób odpowiedzialnych za organizację Intel Extreme Masters w Katowic...