Dotychczas entuzjaści polskiego esportu raczej kojarzyli PRIDE z szeroko pojętymi tytułami z gatunku FPS. Jak się jednak okazuje organizacja Piotra "neqsa" Lipskiego postanowiła zainteresować się także polską sceną League of Legends i zainwestować swoje pieniądze w nowo utworzony skład, który będzie rywalizować w organizowanej przez Polsat Games Ultralidze.

Na pokładzie PRIDE znalazł się naprawdę dobrze zapowiadający się zespół, który z pewnością będzie miał szansę na walkę z najlepszymi formacjami w stawce. Na górnej alejce oglądać będziemy Karola "Konektiva" Wojciechowskiego, a więc byłego zawodnika Pompa Teamu, z którym dotarł do wielkiego finału sezonu zerowego Ultraligi. Pozycję dżunglera podejmie z kolei były reprezentant Akademii Ultraligi, Artur "Rybson" Gębicz, którego mogliśmy wcześniej oglądać także w trykocie Piasta Gliwice Esports. Co ciekawe, nie jest on jedynym graczem PRIDE, który występował dawniej w barwach Piasta, bowiem na środku mapy zobaczymy Szymona "Rektiva" Rybkę.

Na dolnej alei ujrzymy natomiast jednego z najlepszych marksmanów w naszym kraju, czyli Damiana "Deflesa" Filipowa. Zawodnik w ostatnich miesiącach sezonu 2018 reprezentował barwy Szaty Maga, z którą udało mu się awansować do turnieju głównego European Masters, a także dotrzeć do półfinałów siedemnastej odsłony ESL Mistrzostw Polski oraz zerowego sezonu Ultraligi. U boku Deflesa grać będzie Adrian "Trymbi" Trybus, czyli były zawodnik E-Blue Digital Paradox oraz Team QLASH Academy. Trymbi bez dwóch zdań jest utalentowanym wspierającym, który niejednokrotnie udowadniał już, że zasługuje na szansę gry w Ultralidze.

Skład PRIDE na pierwszy sezon Ultraligi prezentuje się następująco:

Karol "Konektiv" Wojciechowski
Artur "Rybson" Gębicz
Szymon "Rektiv" Rybka
Damian "Defles" Filipow
Adrian "Trymbi" Trybus