fot. ESL/Helena Kristiansson

felps piątym zawodnikiem MIBR

Zakontraktowanie Epitácio „TACO” de Melo przez Made in Brazil stanowiło jasny sygnał, że formacja pragnie posiadać w pełni latynoski skład. W międzyczasie z drużyną łączonych było aż trzech zawodników, jednak na oficjalne ogłoszenie piątego ogniwa przyszło nam trochę poczekać. Dzisiaj organizacja ogłosiła pozyskanie João „felpsa” Vasconcellosa z INTZ eSports.

Dla 22-latka będzie to druga okazja do występów pod batutą Gabriela „FalleNa” Toledo. W lutym 2017 roku felps zamienił Immortals na SK Gaming, zastępując tam Lincolna „fnx-a” Lau.  Jego przygoda z niemiecką organizacją trwała ponad osiem miesięcy, jednak nie przyniosła oczekiwanych rezultatów. Po opuszczeniu tej ekipy Vasconcellos występował m.in. w drużynie NoTag, która we wrześniu ubiegłego roku trafiła pod skrzydła INTZ. Pod tą banderą felps i spółka pojawili się na finałach 8. sezonu ESL Pro League, a co ważniejsze wywalczyli przepustkę na amerykańskiego Minora przed Intel Extreme Masters Katowice 2019. To właśnie impreza na polskiej ziemi będzie debiutanckim turniejem strzelca w nowych barwach.

Transfer felpsa oznacza przesunięcie Tarika „tarika” Celika na ławkę rezerwowych. Amerykanin dołączył do MIBR w lipcu ubiegłego roku z Cloud9, lecz wobec zmian kadrowych jego przyszłość w tej organizacji stanęła pod znakiem zapytania.

W tej sytuacji skład MIBR prezentuje się następująco:

  • Gabriel „FalleN” Toledo
  • Fernando „fer” Alvarenga
  • Marcelo „coldzera” David
  • Epitácio „TACO” de Melo
  • João „felps” Vasconcellos
  • Wilton „zews” Prado – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

TUDSON: Mogę powiedzieć, że pojawiła się już jedna oferta z Polski

W finale zakończonego przed kilkoma dniami turnieju ASUS ROG Join The Republic Challenge zobaczyliśmy nie tylko w pełni polski Team IzakOOO, ale także...

>