STS
delord
fot. ESL

Illuminar Gaming prezentuje nowy skład League of Legends

Po zapowiedzi zmian w składzie przez Illuminar Gaming wszyscy z niecierpliwością wyczekiwali ogłoszenia nowej piątki oraz sztabu szkoleniowego, który będzie starał się podtrzymać dominację organizacji na polskiej scenie. Dzisiaj Illuminar rozwiało wszelkie wątpliwości ujawniając swoją nową dywizję LoL-a.

Choć nowa piątka w większości zbudowana jest z zupełnie nowych zawodników, to jeden gracz postanowił nie rozstawać się z iHG. Mowa tu o Pawle „delordzie” Szabli, który w dalszym ciągu będzie wspierającym formacji. U jego boku grał będzie jeden z czołowych marksmanów na polskiej scenie – Łukasz „puki style” Zygmunciak. Razem z nim z Pompa Teamu do Illuminar dołączył również grający na środkowej alei Gaweł „Kashtelan” Paprzycki. W dżungli występować będzie reprezentujący w ostatnim czasie Team LDLC Adam „Crazy” Fedoruk, a na górnej alei zobaczymy byłego już zawodnika Wisły Płock – Miłosza „Ravena” Domagalskiego.

Drużynę do zwycięstwa poprowadzi dwójka znana już z iHG, czyli Fryderyk „Veggie” Kozioł oraz Bartłomiej „VoV” Ryl pełniący rolę odpowiednio głównego trenera oraz analityka. Menedżerem formacji została Agnieszka „mori” Skuza.

Tak prezentuje się skład Illuminar Gaming:

Miłosz „Raven” Domagalski
Adam „Crazy” Fedoruk
Gaweł „Kashtelan” Paprzycki
Łukasz „puki style” Zygmunciak
Paweł „delord” Szabla
Fryderyk „Veggie” Kozioł
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

tarik: Widziałem, że przejście do MIBR to ryzyko i ostatecznie ono nie popłaciło

Zaledwie pół roku trwała przygoda Tarika "tarika" Celika z MIBR. Amerykanin zawitał do latynoskiej formacji latem 2018, ale nigdy na dobre nie spełnił...