STS
Fnatic gadżety Worlds 2018
fot. twitter.com/FNATIC

Fnatic wypuści limitowane gadżety upamiętniające Worlds 2018

W sobotę na swoim Twitterze Fnatic oznajmiło, że już w niedzielę o godzinie 19:00 zostanie wypuszczona seria limitowanych gadżetów sygnowana logiem lub nazwą organizacji. Kolekcja nawiązuje do występu na ubiegłorocznych Mistrzostwach Świata. FNATIC WORLDS 2018 COLLECTOR ANTHOLOGY 🌅 An ultra limited collector’s pack of physical and digital memorabilia made for the ultimate fan for perhaps […]

W sobotę na swoim Twitterze Fnatic oznajmiło, że już w niedzielę o godzinie 19:00 zostanie wypuszczona seria limitowanych gadżetów sygnowana logiem lub nazwą organizacji. Kolekcja nawiązuje do występu na ubiegłorocznych Mistrzostwach Świata.

Jeśli ktokolwiek chce nabyć taką paczkę będzie musiał naprawdę się spieszyć, bowiem ich liczba jest bardzo niewielka. Do sprzedaży zostanie wydanych tylko 500 takich produktów, a koszt jednej sztuki wyniesie 120 euro, czyli nieco ponad 500 złotych. Zestaw składa się z kilku elementów, mianowicie:

  • bluzy z kapturem firmy Champion
  • albumu z wyjazdu na Worldsy nazwanego „Historia Fnatic”
  • paczki chusteczek higienicznych „Łzy Fnatic”
  • naklejek-hologramu z logiem Fnatic
  • kartek pocztowych z wizerunkami graczy i nie tylko. Wzory możecie sprawdzić tutaj.

Polować na te gadżety możecie już w niedzielę o 19:00 na stronie oficjalnego sklepu Fnatic. Więcej zdjęć możecie obejrzeć na Twitterze.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Esportowcy wspierają WOŚP – spis aukcji

Jak co roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbiera pieniądze na specjalistyczny sprzęt medyczny, który niejednokrotnie możemy potem zaobserwować w...