STS
fot. Epic Games

Zapowiedziano pierwszy duży turniej Fortnite’a w 2019 roku!

Epic Games nie przebiera w środkach i już na początku 2019 roku podzieliło się z fanami ich flagowego tytułu ciekawą informacją. W połowie lutego odbędzie się bowiem dwudniowy turniej Secret Skirmish w Fortnite’a. Gra jest warta świeczki, bowiem w puli nagród imprezy znajdzie się aż pół miliona dolarów.

Według informacji przekazanych przez twórców gry na zawody zaproszeni zostaną najlepsi gracze z dotychczasowych zmagań Open Fortnite. Jak na razie Epic Games nie chce zdradzać lokalizacji turnieju, ale szerokiej publice znany jest termin esportowej rywalizacji. Secret Skirmish rozpocznie się w Walentynki – 14 lutego, a wszelkie rozstrzygnięcia zapadną już dzień później. Organizatorzy zapewniają jednak, że wszystkie mecze transmitowane będą na oficjalnych kanałach Epic Games.

Jak na razie szczegóły wydarzenia owiane są tajemnicą. Kolejne informacje mają zostać udostępnione w ciągu najbliższych tygodni za pośrednictwem oficjalnej strony Epic Games. Fani tytułu muszą więc uzbroić się w cierpliwość, jednak wszystko wskazuje na to, że naprawdę jest na co czekać. Organizatorzy zapowiadają, że pojedynki nie będą ustępowały emocjami meczom podczas TwitchCon czy PAX, ale to jeszcze nie koniec ciekawych wiadomości. Podczas Secret Skrimish rywalizację urozmaicą dodatkowe „operacje”. Twórcy światowej sławy gry z gatunku battle royale nie zdradzają jednak, co kryje się za tym hasłem, ale wszystko wskazuje, że przygotowywane jest coś naprawdę specjalnego.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

iBUYPOWER Masters 2019 – najważniejsze informacje

Jeszcze przed rozpoczęciem Intel Extreme Masters Katowice 2019 czekają nas dwa turnieje lanowe w Stanach Zjednoczonych. Pierwszym z nich będzie startu...