Wiele lig rozpoczęło już swoje rozgrywki, lecz wciąż poznajemy składy zespołów z przeróżnych regionów. Na odsłonięcie kolejnych kart zdecydowała się organizacja SK Gaming, która poinformowała, że w akademii, zwanej także SK Gaming Prime, zagrają Janik "Jenaxa" Bartels oraz Toni "Sacre" Sabalic.

Przyjście nowych zawodników oznacza, że z drużyną pożegnać się muszą Daniel "Scarface" Aitbelkacem oraz Hicham "SozPurefect" Tazrhini, gracze odpowiednio górnej i środkowej alei. Wraz z SK udało im się zająć dwa razy drugie miejsce podczas przystanków Premier Tour, dzięki czemu formacja utrzymuje się na pierwszej lokacie w tabeli ogólnej.

Sacre w ostatnich miesiącach rozgrywał swoje spotkania w rozgrywkach hiszpańskich, broniąc barw Dragon E.C., a także pełnił rolę rezerwowego w G2 Esports. Jenax natomiast reprezentował BIG w niemieckich rozgrywkach. Nie udało mu się jednak zdobyć żadnego tytułu. Największym osiągnięciem z poprzednią drużyną będą na pewno trzecie i czwarte miejsce podczas przystanków Premier Tour, dzięki czemu jego zespół znalazł się w czołowej czwórce tabeli ogólnej.

Zespół podległy niemieckiej organizacji na co dzień występować będzie w Premier Tour oraz ESL Meisterschaft. Trenerem formacji pozostanie Ram "Brokenshard" Djemal, który pełni tę funkcję od sierpnia ubiegłego roku.