fot. PUBG Corp.

Bizon, celownik skośny i snowbike zawitały na serwery testowe PUBG!

Nie tak dawno temu deweloperzy PlayerUnknown’s Battlegrounds wprowadzili do swojej produkcji zupełnie nową lokację, czyli Vikendi. Zimowa mapa o wymiarach 6×6 km zrobiła furorę wśród graczy, którzy w większości chwalili wprowadzone wraz z nią nowości. Producenci ze studia PUBG Corporation nie zamierzają jednak osiadać na laurach, bowiem dziś na serwerach testowych pojawiły się kolejne interesujące dodatki.

Najważniejszą częścią aktualizacji oczywiście jest nowa broń. Bizon, którego możemy kojarzyć chociażby z Counter-Strike: Global Offensive, będzie występować tylko i wyłącznie na Erangel oraz Vikendi. Do popularnego SMG będziemy potrzebować amunicji 9 mm, a w jednym magazynku zmieści się aż 53 nabojów. Jeżeli zaś chodzi o dodatki, które możemy dołączyć do Bizona, to niestety nie mamy tutaj dużego pola do popisu – wzmocnić możemy go tylko za pomocą tłumików oraz celowników.

W grze pojawi się także niesamowicie ważna modyfikacja w kwestii celowników, które możemy zamontować na bronie. Od teraz będziemy mieli możliwość umieszczenia dwóch celowników jednocześnie, przy czym jeden będzie używany jako celownik skośny. Poniżej prezentujemy listę broni, które będą mogły korzystać z dwóch celowników jednocześnie:

  • AR – Beryl M762, AKM, AUG, M416, Mutant, QBZ, SCAR-L
  • DMR – SLR, Mini14, Mk14, QBU, SKS
  • SR – AWM, M24, Kar98k
  • SMG – UMP, Vector, Bizon
  • Shotgun – S12K
  • LMG – M249

Wraz z wprowadzeniem Vikendi, w PUBG pojawił się także zupełnie nowy rodzaj pojazdu, czyli skuter śnieżny. Producenci popularnego battle royale’a postanowili nie ograniczać się jednak do tylko jednego typu skutera. Na serwerach testowych znalazł się także snowbike, który będzie o wiele szybszy oraz bardziej zwrotny, lecz zdecydowanie mniej wytrzymały i łatwy do zniszczenia przez wrogów od zwykłego skutera śnieżnego. Warto w tym miejscu także zaznaczyć, że pojawienie się snowbike’a wykluczyło występowanie zwykłych motocykli na Vikendi.

Zmiany warunków pogodowych w PUBG nie są już niczym szczególnie ekscytującym. Jednakże zmiany dotyczące pogody na Vikendi zdecydowanie należą do tych ciekawych. W nowej aktualizacji będziemy bowiem mogli walczyć w nocy, lecz dostrzeżenie wrogów nie będzie wyjątkowo utrudnione, bowiem mapa będzie oświetlona blaskiem superksiężyca oraz zorzy polarnej.

Więcej informacji na temat wprowadzonej na serwery testowe PUBG aktualizacji #25 znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

W artykule wykorzystano zdjęcia należące do PUBG Corp.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Sacre i Jenax dołączają do SK Gaming Prime

Wiele lig rozpoczęło już swoje rozgrywki, lecz wciąż poznajemy składy zespołów z przeróżnych regionów. Na odsłonięcie kolejnych kart zdecydowała się o...

>