Finał 3. sezonu T-Mobile Ligi Akademickiej już w sobotę w Gdańsku

Już w najbliższy weekend odbędą się finały trzeciego sezonu T-Mobile Ligi Akademickiej. Do Gdańska zjadą najlepsze drużyny studentów, które rywalizować ze sobą będą o tytuł najlepszego akademickiego zespołu League of Legends w kraju.

Lwy PG vs Inżynierzy PW
17:30 (BO5)

W decydującym meczu naprzeciwko siebie staną obrońcy tytułu i jednocześnie gospodarze, Lwy Politechnika Gdańska, oraz Inżynierzy Politechnika Wrocławska. Co ciekawe, w poprzedniej edycji TMLA to również te formacje trafiły do wielkiego finału, dla wrocławian jest to więc szansa na rewanż oraz odzyskanie mistrzowskiej korony. A łatwo nie będzie, bo samo spotkanie rozegrane zostanie w systemie BO5, co oznacza, że możemy zobaczyć nawet pięć map.

Finały trzeciego sezonu T-Mobile Ligi Akademickiej rozegrane zostaną w najbliższą sobotę, tj. 26 stycznia o godzinie 17:30 na dziedzińcu Fahrenheita Politechniki Gdańska. Wstęp na imprezę, której prowadzeniem zajmie się ekipa Illuminar Gaming, będzie zupełnie darmowy. Sam pojedynek skomentują natomiast Mariusz „Manieq” Dziarmaga oraz Kamil „Kaadzik” Adamczyk.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

YOU vs PRO challenge – zmierz się z ppd podczas ESL One Katowice

Do startu ESL One Katowice 2019 w Dota 2 pozostał już mniej niż miesiąc, więc organizatorzy imprezy postanowili odsłonić kolejną atrakcję przygotowaną...

>