Za nami drugi pojedynek AGO Esports z x6tence Galaxy, który miał miejsce w ramach obecnego sezonu United Masters League. Podobnie jak we wcześniejszym meczu Polacy nie zdołali pokonać swoich rywali na żadnej z dwóch rozegranych map. Szwedzi wygrali 16:13 na Mirage'u, a następnie zatriumfowali 16:10 na Overpassie.

AGO Esports 0 : 2 x6tence Galaxy

(United Masters League – faza ligowa)
13 9 Mirage 6 16
4 10
10 3 Overpass 12 16
7 4

Początek spotkania potoczył się po myśli x6tence Galaxy, które wygrało w dwóch pierwszych rundach na Mirage'u. Po chwili jednak Polacy odrobili straty, a następnie po jednej porażce wysunęli się na dwupunktowe prowadzenie. Do samego końca połowy widać było wyraźnie lepszą grę AGO, które pozwoliło rywalom na zgarnięcie jeszcze tylko trzech oczek. Po zamianie stron pałeczkę przejęli jednak Szwedzi – choć to AGO zdobyło trzy pierwsze rundy, to rywale naszych rodaków dokonali spektakularnego powrotu i wygrali na pierwszej mapie 16:13.

W pierwszej części walki na Overpassie Skandynawowie wręcz zdominowali piątkę znad Wisły. Ekipa Tima "nawwka" Jonassona prowadziła od samego początku – najpierw bez większych problemów wyrwała naszym rodakom cztery punkty, a następnie raz uległa, by po chwili znów doliczyć oczko na swoje konto. Reprezentanci AGO Esports do zamiany stron zdołali zgarnąć tylko dwie rundy, co dało Szwedom dziewięciopunktową przewagę. Druga połówka rozpoczęła się od kontrataku Jastrzębi, które z łatwością odrobiły sześć oczek. Mimo widocznych starań Polaków nie udało im się jednak zatrzymać przeciwników, którzy zatriumfowali na drugiej mapie wynikiem 16:10.

Od początku gry w UML AGO Esports zgromadziło na swoim koncie pięć triumfów, siedem remisów i sześć porażek. Nadwiślańscy zawodnicy mając 22 punkty znajdują się obecnie na siódmej pozycji w klasyfikacji ligowej.