fot. Valve

StarLadder zorganizuje drugiego tegorocznego Majora CS:GO?

Choć światowa społeczność CS:GO skupiona jest obecnie na naklejkach związanych z Intel Extreme Masters Katowice 2019 CS:GO Major, to dziś po południu obiekt zainteresowania tysięcy fanów na chwilę uległ zmianie. Do sieci trafiły bowiem doniesienia Jarka „DeKaya” Lewisa z portalu Dexerto, który twierdzi, iż drugi tegoroczny Major zostanie zorganizowany w Berlinie przez StarLadder!

Dla wschodnioeuropejskiej spółki byłby to debiut w roli organizatora turnieju tej rangi. StarLadder dotąd najbardziej znany był z przeprowadzania kolejnych odsłon StarSeries i-League, których siódma edycja z pulą nagród o wysokości 500 tysięcy dolarów już wkrótce odbędzie się w Szanghaju. Co ciekawe, posiadająca siedzibę w Kijowie kompania do tej pory nigdy nie gościła w Europie Zachodniej, skupiając się głównie na działaniu na wschód od Wisły.

Powagi sytuacji dodaje wczorajszy wpis na Twitterze Alexa Trushliakova, menedżera do spraw esportu w ukraińskiej spółce. Ten potwierdził bowiem, iż StarLadder zorganizuje kolejnego Majora CS:GO, choć szybko wycofał swoje słowa tłumacząc się przejęzyczeniem.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Jak zdobyć diamentową odznakę podczas Majora? Prezentujemy listę zadań

Viewer Pass, który wraz z najnowszą aktualizacją Counter-Strike: Global Offensive jest możliwy do zakupienia, wprowadził niemałe zamieszanie wśród fan...