STS
fot. ESL

Zmiana w Illuminar Gaming! Raven żegna się z miejscem w składzie

Powiedzieć, że sytuacja Illuminar Gaming w Ultralidze nie wygląda różowo, to nic nie powiedzieć. Obrońca tytułu po czterech kolejkach najbardziej prestiżowych rozgrywek League of Legends w Polsce ledwo zajmuje miejsce w czołowej szóstce gwarantującej udział w play-offach. Nic więc dziwnego, że włodarze iHG zdecydowali się wkroczyć do akcji i dokonać roszady w wyjściowej piątce. Od […]

Powiedzieć, że sytuacja Illuminar Gaming w Ultralidze nie wygląda różowo, to nic nie powiedzieć. Obrońca tytułu po czterech kolejkach najbardziej prestiżowych rozgrywek League of Legends w Polsce ledwo zajmuje miejsce w czołowej szóstce gwarantującej udział w play-offach. Nic więc dziwnego, że włodarze iHG zdecydowali się wkroczyć do akcji i dokonać roszady w wyjściowej piątce.

Od pierwszego składu odsunięto dotychczasowego toplanera – Miłosza „Ravena” Domagalskiego. Jego miejsce zajmie Piotr „Glebo” Dąbrowski, o którym już od pewnego czasu nie słyszeliśmy. Na początku lipca zeszłego roku Glebo opuścił szeregi grającego w LVP SuperLiga Orange Penguins w związku ze słabymi rezultatami. W opublikowanym wpisie Dąbrowski wyznał, że będzie koncentrował się na poprawie swojej gry w solo queue. – Nie śpieszy mi się z szukaniem nowej drużyny. Nie chcę dołączyć do gorszego zespołu niż mój poprzedni i nie sądzę, że mam możliwość dołączyć do lepszego na chwilę obecną – mogliśmy przeczytać w oświadczeniu Glebo.

Choć w owym oświadczeniu polski toplaner przyznał, że nie interesuje go gra w polskich turniejach, to po upływie miesięcy postanowił jednak zasilić szeregi formacji znad Wisły. Przed nim stoi jednak nie lada zadanie, bowiem jego nowy zespół na chwilę obecną ma tylko trzy zwycięstwa na koncie. Mimo że iHG ma jeszcze matematyczne szanse zająć pierwsze miejsce w tabeli, to ważniejszym zadaniem na chwilę obecną jest utrzymanie w gronie uczestników play-offów.

Niestety dość późno zauważyliśmy, że play-offy Ultraligi są przez trzy tygodnie z rzędu w czasie tygodnia, a Raven musi nadrobić zaległości w szkole. Chcemy, aby on mógł teraz skupić się na nauce, a przy okazji naszej drużynie przyda się odświeżenie. Wyniki są poniżej oczekiwań – przyzwyczailiśmy Was do potężnego IHG! Na razie Raven będzie siedział na ławce nad książkami, ale pamiętajcie, że to nie był jego ostatni lot.

Fryderyk „Veggie” Kozioł, trener Illuminar Gaming

Tak prezentuje się skład Illuminar Gaming:

Piotr „Glebo” Dąbrowski
Adam „CrAzY” Fedoruk
Gaweł „Kashtelan” Paprzycki
Łukasz „puki style” Zygmunciak
Paweł „delord” Szabla
Fryderyk „Veggie” Kozioł
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Roach Gen.G, LCK 2019 Spring Split

Coraz większa różnica między czołówką a dnem tabeli. Czwarty tydzień LCK za nami

Zakończyła się kolejna, czwarta już runda wiosennego splitu LCK 2019. Drużyny z dolnej części tabeli do tego czasu powinny zacząć martwić się o swoją...