Nisha
fot. ESL/Bart Oerbekke

Wraca ESL One Katowice. Dziś kolejne mecze fazy grupowej

Po wczorajszych meczach ESL One Katowice 2019 mamy już kilku pretendentów do szybkiego wyjścia z grupy. Z pierwszego zbioru o krok od awansu są Gambit Esports, OG oraz przede wszystkim Team Secret. Jeszcze lepiej wygląda sytuacja Fnatic i Chaos w zestawieniu B, które jako jedyne zachowały czyste konto. Już dzisiaj ta piątka będzie mogła zapewnić sobie miejsce w play-offach. Przed nami drugi dzień ESL One Katowice 2019.

Kolejną rundę rywalizacji ponownie rozpoczną drużyny z grupy A. Pierwszym rywalem Teamu Secret, w składzie którego gra Michał „Nisha” Jankowski, będzie Mineski. Ekipa z Malezji wczoraj dała powody do dumy swoim fanom po pierwszych starciach, ale szybko pożegnała się z czystym kontem po porażce z OG. W drugim meczu Secret podejmie For The Dream, które z kolei ma sporo do poprawy. Jako jedyna drużyna z bilansem 0:4 FTD zamyka tabelę zestawienia A i jest o włos od eliminacji.

Sytuacja w grupie B jest bardziej klarowna ze względu na obecność dwóch niezwyciężonych drużyn i dwóch bez wygranej. Podczas gdy Fnatic i Chaos mogą powoli zacząć myśleć o awansie do play-offów, Alliance i Team Aster muszą wziąć się do roboty, jeśli chcą pozostać w grze o mistrzostwo ESL One. Tym bardziej, że już dzisiaj zmierzą się ze sobą i jeśli nie uda im się wcześniej sięgnąć po zwycięstwo, to bezpośrednie starcie może być tym ostatniej szansy.

Harmonogram drugiego dnia ESL One Katowice 2019:

Środa, 20 lutego

Grupa A

Runda 3
12:00 Team Secret vs Mineski BO2
Gambit Esports vs OG BO2
Forward Gaming Forward Gaming vs For The Dream BO2
Runda 4
14:20 Forward Gaming Forward Gaming vs OG BO2
Team Secret vs For The Dream BO2
Gambit Esports vs Mineski BO2

Grupa B

Runda 3
17:00 Fnatic Fnatic vs Chaos Esports Club BO2
Ninjas in Pyjamas vs Team Aster BO2
Alliance vs compLexity Gaming BO2
Runda 4
19:20 Fnatic Fnatic vs compLexity Gaming BO2
Ninjas in Pyjamas vs Chaos Esports Club BO2
Alliance vs Team Aster BO2

Transmisję z ESL One Katowice 2019 będziecie mogli obejrzeć również z polskim komentarzem w ESL.TV Polska. Po listę wszystkich dostępnych streamów zapraszamy tutaj. Pełny harmonogram, sytuację w obu grupach oraz więcej informacji znajdziecie w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Raport z Katowic – 20 lutego

To jest ten dzień! Już dziś wznowiona zostanie rywalizacja w ramach Intel Extreme Masters Katowice 2019, a uczestnicy Majora po raz pierwszy w trakcie...