fot. DreamHack/Adela Sznajder

Twitch Rivals: APEX Legends Challenge 2 za nami, drużyna izaka na ósmym miejscu

Wczoraj miała miejsce druga edycja turnieju Twitch Rivals: APEX Legends Challenge. Popularni streamerzy z dwóch regionów świata przystąpili do walki o pulę nagród w wysokości 50 tysięcy dolarów na dany region. Wśród uczestników znalazła się także polska ekipa złożona z Piotra „izaka” Skowyrskiego, Mateusza „PAGO” Pągowskiego oraz Jacka „HighStyleda” Kamińskiego.

Polacy występujący pod nazwą HIP SQUAD uplasowali się na ósmej lokacie, a dodatkowo w pierwszej rozgrywce wykonali challenge, dzięki czemu łącznie zgarnęli na swoje konta prawie cztery tysiące dolarów do podziału. Tercet zdobył ogółem 248 punktów, czyli o 139 mniej od zwycięskiej w Europie drużyny Solary. W sumie nasi rodacy zanotowali 177 eliminacji. W Ameryce Północnej najlepszy okazał się zespół Scott’s Tots, który wyprzedził faworytów do końcowego zwycięstwa, ekipę TSM. W barwach Scott’s Tots występował m.in. były profesjonalny gracz Overwatcha, Lucas „Mendokusaii” Håkansson.

https://twitter.com/TwitchEsports/status/1097980081589358597

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Nisha

Wraca ESL One Katowice. Dziś kolejne mecze fazy grupowej

Po wczorajszych meczach ESL One Katowice 2019 mamy już kilku pretendentów do szybkiego wyjścia z grupy. Z pierwszego zbioru o krok od awansu są Gambit...