STS
fot. ESL/Adela Sznajder

Czas przenosin na Spodek. Dziś pierwszy dzień ESL One Katowice przed publicznością!

Trzy dni ESL One Katowice 2019 za nami i również trzy do końca. Po wielu meczach fazy grupowej i dwóch pierwszych starciach play-offów przyszła pora na zmianę lokalizacji. Dziś akcja przeniesie się z Międzynarodowego Centrum Kongresowego prosto do Spodka, gdzie po raz pierwszy w tym roku najlepszych graczy poniesie doping publiczności.

Co prawda dzisiaj jeszcze tego zaszczytu nie dostąpi Michał „Nisha” Jankowski, ale to tylko dzięki temu, że po wczorajszym zwycięstwie awansował do finału drabinki wygranych i tylko dwa mecze dzielą go i jego Team Secret od mistrzostwa. Jednak nawet mimo absencji Secret dzisiaj nie zabraknie interesujących pojedynków.

Jako pierwsi na arenę wyjdą gracze OG i Teamu Aster, których starcie rozpocznie się o godzinie 12:00. Tuż po tym spotkaniu w szranki staną Chaos Esports Club oraz Mineski. Przegrani obydwu meczów pożegnają się z rywalizacją w ramach ESL One, wygrani zaś awansują do kolejnej rundy drabinki przegranych. Jeszcze dziś czeka nas jeden z meczów tejże rundy – na koniec piątkowego wieczoru zwycięzca pierwszego dzisiejszego meczu podejmie Ninjas in Pyjamas w walce o utrzymanie.

Tak prezentuje się harmonogram dzisiejszych zmagań:

Piątek, 22 lutego

Pierwsza runda drabinki przegranych

12:00 OG vs Team Aster BO3
15:50 Chaos Esports Club vs Mineski BO3

Druga runda drabinki przegranych

19:40 Ninjas in Pyjamas vs OG/Aster BO3

Transmisja z ESL One Katowice 2019 będzie dostępna zarówno z polskim, jak i angielskim komentarzem. Zmagania w rodzimym języku skomentują dla Was Adam „shiru” Półtorak, Łukasz „luq” Gruchała, Tomasz „Bandit” Borys oraz Adam „Thundra” Dmitrzuk. Po więcej informacji dotyczących katowickiego turnieju Doty 2 zapraszamy do naszej relacji tekstowej. Znajdziecie w niej między innymi harmonogram i drabinkę play-offów, składy wszystkich drużyn oraz więcej informacji dotyczących transmisji.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Raport z Katowic – 22 lutego

Choć esportowe zmagania na najwyższym poziomie toczą się w Katowicach już od kilku ładnych dni, to dopiero dziś zawodników po raz pierwszy w tym roku...