Wygląda na to, że w Ghost Gaming nie uznają słowa stabilizacja. Północnoamerykańska organizacja na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy przeprowadziła już trzy zmiany personalne, zaś dziennikarze Rush B Media twierdzą, że szykuje się również czwarta. Tym razem jej obiektem miałby być Joshua "steel" Nissan.

Doświadczony Kanadyjczyk od czerwca ubiegłego roku pełni rolę prowadzącego Ghost i to właśnie pod jego dowództwem zespół dotarł m.in. do półfinału ZOTAC Cup Masters 2018 oraz DreamHack Open Atlanta 2018. Za 29-latkiem nadal ciągnie się jednak przeszłość i nałożony kilka lat temu ban, przez który nie może on brać udziału w imprezach organizowanych przez Valve. Niemniej według nieoficjalnych doniesień, największym problemem, który miałby skłonić włodarzy GG do kolejnej roszady, mogą być wewnętrzne problemy związane w dużej mierze z komunikacją.

Następcą Nissana miałby być Yassine "Subroza" Taoufik. Co ciekawe, 21-latek pożegnał się z Ghost zaledwie miesiąc temu w związku z transferem Ryana "freakazoida" Abadira, ale Rush B Media podaje, że ostatnio znowu można go było spotykać na serwerze razem z niemal wszystkimi pozostałymi członkami jego byłej ekipy. Niemal, bo udziału w tych treningach miał nie brać steel, co może jakby potwierdzać, że już niedługo faktycznie może dość do zamiany jednego gracza z Kanady na drugiego.

Jeżeli powyższe plotki potwierdzą się, skład Ghost Gaming będzie prezentować się następująco:

  • Matthew „Wardell” Yu
  • Kenneth „koosta” Suen
  • Jason „neptune” Tran
  • Ryan „freakazoid” Abadir
  • Yassine "Subroza" Taoufik
  • James „JamezIRL” Macaulay – trener