fot. ESL/Bart Oerbekke

Trzy ostatnie drużyny na placu boju. Pora wyłonić mistrza ESL One Katowice!

Przez kilka ostatnich dni mogliśmy śledzić poczynania jednych z najlepszych zespołów Doty 2 na świecie. We wtorek do walki stanęło dwanaście formacji, w środę pozostało już tylko osiem, a dzisiaj pozostała już tylko czołowa trójka. Zwycięzca jednak może być tylko jeden i przyszedł najwyższy czas go wyłonić. Przed nami ostatni dzień ESL One Katowice 2019 powered by Intel!

Jako pierwsi na arenę wyjdą zawodnicy Gambit Esports oraz OG. Patrząc tylko na wczorajsze mecze obu drużyn można pomyśleć, że to Johan „N0tail” Sundstein i kompani są faworytami do awansu do wielkiego finału. Nie można jednak zignorować starcia tych ekip jeszcze podczas fazy grupowej. Wówczas to rosyjsko-ukraińska piątka triumfowała w przekonującym stylu, potrzebując w sumie niespełna godziny do przypieczętowania wygranej. Jeśli podobny scenariusz czeka nas jutro, to Gambit zobaczymy w meczu o mistrzostwo.

Jednak niezależnie kto awansuje do wielkiego finału, czeka go nie lada przeprawa. Team Secret w ciągu całego turnieju opuszczał pole bitwy jako pokonany tylko i wyłącznie raz. Co ciekawe, stało się to w meczu otwarcia, w którym Secret zmierzyło się z OG. Trudno jednak ocenić, czy faktycznie triumfator The International 8 może być godnym rywalem zespołu Michała „Nishy” Jankowskiego, czy też ekipa naszego rodaka potrzebowała swego rodzaju rozgrzewki. Zwłaszcza mając w pamięci drugą potyczkę tej serii, kiedy to Secret nie dało większych szans OG.

Tak prezentuje się harmonogram ostatniego dnia ESL One Katowice:

Niedziela, 24 lutego

Finał drabinki przegranych

12:00 Gambit Esports vs OG BO3

Wielki finał 

17:15 Team Secret  vs Gambit/OG BO5

Oba powyższe mecze będziecie mogli obejrzeć w ESL.TV Polska. Transmisja rozpocznie się wraz ze startem pierwszego meczu, czyli około 12:00. Więcej informacji dotyczących ESL One Katowice 2019 powered by Intel znajdziecie w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

IEM Major: Cloud9 vs HellRaisers – statystyki graczy

W ostatnim spotkaniu czwartej rundy katowickiego Majora naprzeciw siebie stanęły Cloud9 oraz HellRaisers. Obrońcy statusu legendy z ostatniego Majora...