STS
Rekkles Fnatic, LEC 2019 Spring Split
fot. Riot Games

Rekkles chciał zagrać w TSM-ie w 2017 roku

W ostatnich latach wiele mówiło się na temat przenosin szwedzkiego strzelca, Martina „Rekklesa” Larssona, do północnoamerykańskiej ligi. Miał on zamiar dołączyć do TSM, gdzie wraz z Sorenem „Bjergsenem” Bjergiem rzekomo miał zbudować nowy skład. Na jednej z ostatnich transmisji Szwed został zapytany o to, z którym z zawodników chciałby zagrać. Zainteresowany odpowiedział, że chętnie znalazłby […]

W ostatnich latach wiele mówiło się na temat przenosin szwedzkiego strzelca, Martina „Rekklesa” Larssona, do północnoamerykańskiej ligi. Miał on zamiar dołączyć do TSM, gdzie wraz z Sorenem „Bjergsenem” Bjergiem rzekomo miał zbudować nowy skład.

Na jednej z ostatnich transmisji Szwed został zapytany o to, z którym z zawodników chciałby zagrać. Zainteresowany odpowiedział, że chętnie znalazłby się w jednej drużynie z Duńczykiem, który reprezentuje barwy TSM od 2013 roku. Strzelec potwierdził także, że złożył aplikację do organizacji, jednak ostatecznie pozostał we fnatic.

Tak o całej sytuacji mówi Rekkles: – Bjergsen to osoba, która potrafi zarządzać zespołem. 2017 rok nie był dla nas najlepszy, jednak w końcu zdarzyło się wiele dobrych rzeczy. Dołączyli YoungBuck i Hylissang, Caps i Broxah stali się świetnymi zawodnikami. Może to byłby błąd, gdybym odszedł, ale Bjergsen to naprawdę świetny gracz. Pełną wypowiedź strzelca znajdziecie w tym miejscu.

Po debiucie we fnatic Rekkles tylko raz opuścił tę organizację. W 2014 roku zdecydował się na dołączenie do Alliance, które na początku kolejnego zostało zmienione w Elements. Przygoda Szweda w nowych barwach nie była dla niego udana, bowiem w wiosennym splicie jego ekipa skończyła na siódmym miejscu.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Dwóch byłych graczy Overwatch League w... dywizji Apex Legends Gen.G

Fakt, że część graczy Fortnite'a przerzuciła się na Apex Legends, nie szokuje nikogo. Co ciekawe, nowa gra studia Respawn Entertainment przyciąga do s...