fot. x-kom team

Nieoficjalnie: x-kom zastąpi IMD zagranicznym trenerem

Jak dowiedział się Cybersport, x-kom team po blisko półtora roku postanowił zakończyć współpracę ze swoim dotychczasowym trenerem. Adrian „imd” Pieper, bo o nim tu mowa, odpowiadał za wyniki drużyny od października 2017 roku, teraz jednak będzie musiał rozpocząć poszukiwania nowego pracodawcy.

Pieper to były zawodnik m.in. Black Ravens i ATB Gaming. Na pewien czas zniknął on jednak ze sceny, a był także moment, w którym przerzucił się nawet na Overwatcha. Do CS:GO powrócił dopiero w w 2017 roku, obejmując stery Venatores. To pod jego wodzą ekipa sięgnęła m.in. po triumf w Good Game League 2018 oraz wicemistrzostwo Polskiej Ligi Esportowej, a także awansowała do ESL Mistrzostw Polski. Od pewnego czasu jednak wyniki zespołu nie zachwycały, zaś znaczącej poprawy nie przyniosły nawet październikowe roszady w składzie.

Na ten moment nie jest do końca jasne kto zajmie miejsce imd. Według naszych informacji ma to być jednak szkoleniowiec z zagranicy, którego nazwisko poznamy niebawem. Przypomnijmy, że najbliższy mecz x-komu zaplanowano na 4 marca – wtedy to rodzima formacja zmierzy się z NoChance w ramach online’owych rozgrywek LOOT.BET Season 1.

W tej sytuacji skład x-kom teamu będzie prezentować się następująco:

  • Krzysztof „Goofy” Górski
  • Daniel „STOMP” Płomiński
  • Oskar „oskarish” Stenborowski
  • Michał „mono” Gabszewicz
  • Grzegorz „jedqr” Jędras
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Serral

Rozpoczynamy play-offy IEM Katowice w StarCraft 2

Już wkrótce poznamy zwycięzcę tegorocznych mistrzostw IEM Katowice 2019 w StarCraft 2. Na placu boju pozostało już tylko dwunastu zawodników, którzy p...