fot. ESL/Adela Sznajder

Golden wraca do składu Cloud9, flusha opuszcza drużynę!

Choć Major w Katowicach jeszcze nie dobiegł końca, to już byliśmy świadkami pierwszych zmian w drużynach, które brały w nim udział. Dość niespodziewanie na roszadę kadrową zdecydowało się także Cloud9, które przywróciło do głównego składu Maikila „Goldena” Selima.

25-latek od jakiegoś czasu borykał się z problemami zdrowotnymi, które uniemożliwiły mu występ w kilku imprezach, w tym na polskim Majorze. Miejsce prowadzącego tymczasowo zajmował Jordan „Zellsis” Montemurro i wydawało się, że gdy Golden powróci do pełni sił, to właśnie Zellsis pożegna się z ekipą. Stało się jednak inaczej, bowiem po nieco ponad pięciu miesiącach międzynarodowy zespół opuścił doświadczony Robin „flusha” Rönnquist. Były zawodnik Fnatic dołączył do amerykańskiej organizacji tuż po zakończeniu Majora w Londynie. Do jego największych sukcesów pod banderą C9 należą drugie miejsce w ELEAGUE CS:GO Invitational 2019 oraz najniższy stopień podium na BLAST Pro Series w Lizbonie.

flusha w następujący sposób odniósł się do swojego pożegnania z Cloud9. – Mój czas w Cloud9 dobiegł końca, to było świetne doświadczenie. Mimo że miało swoje wyzwania, to był to czas w moim życiu, który zawsze będę cenił wysoko. Chciałbym podziękować całemu kierownictwu Cloud9, ale w szczególności Timowi (autimaticowi – dop.red.), Willowi (RUSHOWI – dop.red), Sohamowi (valensowi – dop.red) oraz Jonathanowi (Jonathanowi Tranowi – dop.red). Mam nadzieję, że zespół będzie odnosił sukcesy, a wiem, że będą w stanie je osiągnąć. Chciałbym podziękować drużynie za to, że byli jednymi z najlepszych kolegów jakich kiedykolwiek miałem! – wyznał flusha.

Golden podziękował za cierpliwość, którą obdarzyła go cała drużyna oraz włodarze organizacji. – Dziękuję Cloud9 oraz kolegom z zespołu, którzy czekali na mój powrót do zdrowia. Jestem za to dozgonnie wdzięczny. Zamierzam dać z siebie wszystko, by wraz z moim powrotem uczynić z tej ekipy jedną z najlepszych na całej scenie – oznajmił Selim.

W tej sytuacji skład Cloud9 prezentuje się następująco: 

  • Timothy „autimatic” Ta
  • William „RUSH” Wierzba
  • Fabien „kioShiMa” Fiey
  • Maikil „Golden” Selim
  • Jordan „Zellsis” Montemurro – okres testowy
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

IEM Major: MIBR vs Astralis – statystyki graczy

Drugi półfinał Intel Extreme Masters Katowice 2019 już za nami. Astralis po zaledwie dwóch rozegranych mapach wyeliminowało MIBR i dzięki temu już jut...