fot. Nordavind

Radifaction opuszcza szeregi NoChance

Mamy dopiero marzec, a tymczasem w szeregach NoChance doszło do drugiej już w tym roku roszady. Tym razem międzynarodowy skład opuścił Haakon „Radifaction” Tholo, który postanowił kontynuować swoją karierę w innym miejscu – szczegółów na temat przyszłości Norwega jednak jeszcze nie znamy.

Radifaction to były gracz m.in. Nordavind, wraz z którym latem 2018 roku bezskutecznie próbował dostać się na europejskiego Minora. Niemniej ostatnimi czasy 20-latek nie mógł znaleźć dla siebie stałego miejsca pracy i po krótkim okresie gry w Red Reserve, gdzie pełnił rolę zmiennika, dołączył do miksowego NoChance. Z zespołem tym rozpoczął nawet poszukiwania nowej organizacji oraz sięgnął po triumf w LOOT.BET Hotshot Series Season 1. Teraz wiemy już, że był to jego ostatni sukces pod banderą NC.

Mój czas w NoChance dobiegł końca – ogłosił Tholo za pośrednictwem mediów społecznościowych. – Współpraca z tymi wspaniałymi ludźmi była fantastycznym doświadczeniem. Życzę im wszystkiego, co najlepsze. Informacje na temat mojego nowego projektu już wkrótce – dodał. Na ten moment nie jest do końca jasne kto zajmie miejsce norweskiego zawodnika. Według serwisu HLTV w dzisiejszym meczu z pro100 zamiast niego wystąpi Jesse „zehN” Linjala.

W tej sytuacji skład NoChance prezentuje się następująco:

  • Mikail „Maikelele” Bill
  • Žygimantas „nukkye” Chmieliauskas
  • Kevin „kRYSTAL” Amend
  • David „frozen” Čerňanský
  • Jonatan „Devilwalk” Lundberg – trener
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Trwa edycja duo ESL Katowice Royale. Już dziś poznamy zwycięzców imprezy!

Już dzisiaj w Katowicach zakończą się rozgrywki ESL Katowice Royale – Featuring Fortnite. Zawodnicy pochodzący z całego świata dokończą rozpoczęte wcz...