STS
FaZe Clan cromen
fot. ESL/Helena Kristiansson

RUBINO stworzy skład z cromenem i TENZKIM?

Czyżby w Skandynawii miał powstać nowy super team CS:GO? Tak twierdzi Jarek „DeKay” Lewis, który dotarł do informacji sugerujących, że budowę autorskiego projektu rozpoczął pozostający ostatnio na bezrobociu Ruben „RUBINO” Villarroel. Wraz z nim w nowej drużynie miałoby się znaleźć jeszcze trzech jego rodaków oraz jeden Duńczyk.

RUBINO pozostaje na bezrobociu od połowy 2018 roku, gdy to zakończyła się jego przygoda z Heroic. W międzyczasie doświadczony zawodnik próbował co prawda nawiązać współpracę z Tempo Storm, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło. Do TS ostatecznie nie trafił także Jørgen „cromen” Robertsen, który po udanym okresie spędzonym w FaZe Clanie miał być łakomym kąskiem na rynku transferowym. Możliwe, że dopiero teraz 23-latek zyska szansę na regularne występy dzięki Villarroelowi, który miałby dokooptować go do swojej drużyny.

Pozostałe miejsca zajęliby m.in. Jesper „TENZKI” Plougmann i Haakon „Radifaction” Tholo – ten pierwszy na przełomie 2018 i 2019 roku starał się o miejsce w Rogue, ale po nieudanych eliminacjach do Majora podziękowano mu za współpracę, drugi natomiast dziś opuścił szeregi NoChance. Ostatni fotel miałby natomiast przypaść w udziale Håkon „hallzerk” Fjærli, czyli reprezentant norweskiego Nordavind.

Jeżeli powyższe plotki potwierdzą się, nowy skład będzie prezentować się następująco:

  • Ruben „RUBINO” Villarroel
  • Jørgen „cromen” Robertsen
  • Håkon „hallzerk” Fjærli
  • Jesper „TENZKI” Plougmann
  • Haakon „Radifaction” Tholo
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Saf i Zayt wygrywają ESL Katowice Royale! Polacy na szarym końcu

Zakończyła się edycja duo międzynarodowych rozgrywek ESL Katowice Royale – Featuring Fortnite. Pięćdziesiąt duetów zmierzyło się w niej o część z puli...