fot. ESL/Adam Łakomy

Spirit zaprezentowało dwóch nowych graczy

Zaledwie tygodnia potrzebował Team Spirit, by uzupełnić luki w swoim składzie. Wschodnioeuropejska organizacja oficjalnie potwierdziła, iż jej szeregi zasilili Leonid „chopper” Vishnyakov oraz Artyom „iDISBALANCE” Egorov.

W ubiegłym tygodniu Spirit poinformowało o zakończeniu współpracy z Dmitrim „Dimą” Bandurką i Vadimem „DavCostem” Vasilyevem. Obaj Rosjanie reprezentowali barwy rodzimej organizacji przez blisko trzy lata, dwukrotnie awansując z nią na Majora. Po nieudanym występie na Intel Extreme Masters Katowice 2019 zdecydowano się jednak na zmiany, zaś w ich wyniku do ekipy trafiło dwóch nowych graczy. Pierwszym z nich jest chopper, który kilka dni temu opuścił Vega Squadron, drugim natomiast iDISBALANCE, czyli były już zawodnik Syman Gaming.

Gdy podjęliśmy decyzję o zmianach w składzie, od razu rozpoczęliśmy testy nowych graczy, by zrozumieć z kim tak naprawdę chcemy nadal współpracować – przyznał Ruslan Bugrin, menadżer Spirit. – Niemalże od razu udało nam się dojść do porozumienia z Leonidem, od którego zaczęliśmy poszukiwania snajpera. Same poszukiwania nie trwały długo: szybko okazało się, że Artyom, który ostatnio pokazywał się z bardzo dobrej strony, idealnie pasuje do naszej drużyny – dodał.

W tej sytuacji skład Team Spirit prezentuje się następująco:

  • Pavel „COLDYY1” Veklenko
  • Dmitry „S0tF1k” Forostyanko
  • Viktor „somedieyoung” Orudjev
  • Leonid „chopper” Vishnyakov
  • Artyom „iDISBALANCE” Egorov
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Swole Patrol uzupełni skład Zellsisem, ANDROIDEM i daprem?

Od 10 lutego tego roku Swole Patrol posiada w swoim składzie tylko dwóch zawodników. Tego dnia Edgar "MarKE" Maldonado, Victor "food" Wong oraz Anthon...

>