fot. ESL/Adela Sznajder

Zellsis rozstaje się z Cloud9

Wraz z ostatnią rundą Intel Extreme Masters Katowice 2019 Jordan „Zellsis” Montemurro zakończył swój okres próbny w Cloud9. Północnoamerykańska organizacja nie zaoferowała 20-latkowi stałej umowy, w związku z czym ten musiał rozpocząć poszukiwania nowego pracodawcy.

Zellsis dołączył do Cloud9 pod koniec ubiegłego roku, gdy zajął miejsce borykającego się z problemami zdrowotnymi Maikila „Goldena” Selima. Amerykanin w barwach C9 wystąpił łącznie na trzech turniejach lanowych, a jednym z nich był oczywiście katowicki Major. W stolicy Górnego Śląska międzynarodowa piątka pomyślnie przebrnęła przez Fazę Nowych Pretendentów, a następnie otarła się o awans do play-offów, w decydującym spotkaniu ulegając FaZe Clanowi.

Według doniesień portalu Rush B Media zainteresowanie usługami Zellsisa wyraziło już Swole Patrol, którego barw Amerykanin bronił jeszcze kilka miesięcy temu.

Przypomnijmy, iż w sobotę ze składem Cloud9 pożegnał się także Robin „flusha” Rönnquist, który postanowił na pewien czas zawiesić myszkę na kołek. Doświadczonego Szweda zastąpił jego rodak, Golden, który wreszcie powrócił do pełni sił. Wobec takiego obrotu spraw Cloud9 reprezentuje obecnie następująca czwórka graczy:

  • Timothy „autimatic” Ta
  • William „RUSH” Wierzba
  • Fabien „kioShiMa” Fiey
  • Maikil „Golden” Selim
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Mystiques zadebiutuje w LEC! Polak w podstawowym składzie EXCEL na ósmą kolejkę

Stało się to, na co od początku wiosennego splitu League of Legends European Championship wyczekiwali polscy fani europejskich zmagań! Reprezentujący...