fot. ESL/Adela Sznajder

Swole Patrol uzupełni skład Zellsisem, ANDROIDEM i daprem?

Od 10 lutego tego roku Swole Patrol posiada w swoim składzie tylko dwóch zawodników. Tego dnia Edgar „MarKE” Maldonado, Victor „food” Wong oraz Anthony „vanity” Malaspina dołączyli do eUnited. Według doniesień portalu Rush B Media, problemy kadrowe Swole Patrol już niedługo mogą dobiec końca.

Drużyna ma bowiem rozglądać się za wzmocnieniami, a najbliżej zasilenia jej szeregów mają być Jordan „Zellsis” Montemurro, Bradley „ANDROID” Fodor oraz Michael „dapr” Gulino. Pierwszy z zawodników miał już okazję reprezentować barwy Swole Patrol od stycznia do grudnia ubiegłego roku. 20-latek trafił następnie na okres próbny do Cloud9, gdzie zastępował niezdolnego do gry Maikila „Goldena” Selima. Mało wskazuje na to, by Zellsis pozostał w C9 na dłużej.

Jeżeli chodzi zaś o ANDROIDA, to w grudniu trafił on na ławkę rezerwowych compLexity Gaming, gdzie występował przez ponad 2,5 roku. Najmniej znaną postacią z całego tercetu jest dapr. 20-latek kilka tygodni temu utracił miejsce w eUnited wskutek wspomnianego na początku zakontraktowania trzech graczy Swole Patrol.

Jak dodaje Rush B Media, wciąż niejasna jest przyszłość zaledwie 16-letniego Sama „s0ma” Oha. Utalentowany strzelec miał otrzymać kilka propozycji od innych północnoamerykańskich formacji.

Jeżeli dzisiejsze informacje okażą się prawdą, skład Swole Patrol będzie wyglądał następująco:

  • Braxton „swag” Pierce
  • Sam „s0m” Oh
  • Jordan „Zellsis” Montemurro
  • Bradley „ANDROID” Fodor
  • Michael „dapr” Gulino
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Najważniejsze wydarzenia tygodnia: 25 lutego – 3 marca

Za nami niezwykle ciekawy tydzień. W Katowicach miało miejsce multum turniejów, a fani byli świadkami między innymi zawodów w CS:GO, StarCrafta II czy...