STS
fot. fb.com/kamilbdg

kamil i Zorineq trafili do… indyjskiego składu CS:GO!

Nieczęsto zdarza się, by polscy gracze trafiali do zagranicznych drużyn, a tymczasem wczoraj udało się to aż dwóm zawodnikom! Kamil „kamil” Kamiński i Adrian „Zorineq” Kołodziejski, bo o nich tu mowa, wybrali jednak kierunek dość orientalny, gdyż obaj zdecydowali się na przenosiny do… Indii, a konkretniej mówiąc do Mumbaju. Obaj Polacy ostatnimi czasy szukali dla siebie […]

Nieczęsto zdarza się, by polscy gracze trafiali do zagranicznych drużyn, a tymczasem wczoraj udało się to aż dwóm zawodnikom! Kamil „kamil” Kamiński i Adrian „Zorineq” Kołodziejski, bo o nich tu mowa, wybrali jednak kierunek dość orientalny, gdyż obaj zdecydowali się na przenosiny do… Indii, a konkretniej mówiąc do Mumbaju.

Obaj Polacy ostatnimi czasy szukali dla siebie miejsca i mało kto spodziewał się raczej, że znajdą je tak daleko od kraju. A jednak – Kamiński i Kołodziejski zajęli dwa z sześciu miejsc przygotowanych w nowo powołanym składzie, który występować będzie pod banderą Global eSports. Poza nimi członkiem zespołu został m.in. Sabyasachi „Antidote” Bose, który ma za sobą epizod w OpTic India, niemniej liderem oraz prowadzącym ekipy tak czy inaczej będzie kamil.

Po miesiącach spędzonych na działaniach, którym celem było zrozumienie zarówno indyjskiej, jak i światowej sceny CS:GO, Global eSports może z dumą ogłosić swój skład CS:GO na rok 2019 – możemy wyczytać w oficjalnym oświadczeniu. W kolejnej jego części poruszono także kwestię polskich zawodników: – Kamil i Adrian dzięki doświadczeniom zdobytym dzięki grze na najwyższym poziomie w Polsce nadadzą esportowej scenie w Azja Południowo-Wschodnia zupełnie nowy wymiar – dodano.

Nowy skład Global eSports prezentuje się następująco:

  • Kamil „kamil” Kamiński
  • Adrian „Zorineq” Kołodziejski
  • Sabyasachi „Antidote” Bose
  • Tejas „Rex” Kotian
  • Rahul „t1to” Sridhar
  • Chinmay „Poki” Mehta

Wszystkie bieżące informacje dotyczące zmian w składach znaleźć można w naszym raporcie transferowym:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

karrigan wróci do mousesports?

Według informacji, do których dotarł Jarek "DeKay" Lewis, Finn "karrigan" Andersen ma być blisko wielkiego powrotu. Duński prowadzący, który po okresi...