fot. ESL/Damian Gątkiewicz

karrigan wróci do mousesports?

Według informacji, do których dotarł Jarek „DeKay” Lewis, Finn „karrigan” Andersen ma być blisko wielkiego powrotu. Duński prowadzący, który po okresie wypożyczenia do Teamu Envy powrócił na ławkę rezerwowych FaZe Clanu, może bowiem trafić do mousesports.

28-latek znalazł się poza składem FaZe pod koniec ubiegłego roku, bardzo szybko jednak pomocną dłoń wyciągnęło do niego Envy. Doświadczony zawodnik miał pomóc ekipie z Ameryki Północnej w walce o awans na Intel Extreme Masters Katowice 2019, ale ostatecznie wszystko zakończyło się turnieju Minor Play-in. Ostatecznie więc po nieco ponad miesiącu Andersen powrócił na ławkę, ale cały czas pojawiały się doniesienia sugerujące, że stan ten nie potrwa zbyt długo.

Teraz wydaje się natomiast, że najbliżej zakontraktowania karrigana jest mousesports, które na początku lutego pożegnało aż dwóch graczy. Wielce prawdopodobne wydaje się więc, że to właśnie Duńczyk miałby przejąć w zespole rolę IGL-a sprawowaną dotychczas przez Chrisa „chrisaJ” de Jonga. Co ciekawe, w przeszłości miał on już okazję współpracować z niemiecką organizacją – miało to miejsce jeszcze w czasach CS-a 1.6, tj. między listopadem 2010 a marcem 2012.

Jeżeli powyższe plotki potwierdzą się, skład mousesports będzie prezentować się następująco:

  • Tomáš „oskar” Šťastný
  • Robin „ropz” Kool
  • Miikka „suNny” Kemppi
  • Finn „karrigan” Andersen

Wszystkie bieżące informacje dotyczące zmian w składach znaleźć można w naszym raporcie transferowym:

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

suNny na celowniku Cloud9?

Jak można się było spodziewać, po katowickim Majorze w szeregach Cloud9 doszło do sporych zmian. Wbrew temu, czego można było oczekiwać, formacja z Am...