fot. ESL/Damian Gątkiewicz

sterling ląduje na ławce rezerwowych Grayhound

Awans Grayhound Gaming na Intel Extreme Masters Katowice 2019 był bez wątpienia jednym z większych zaskoczeń – wszak ekipa z Antypodów wcześniej nie miała wcale tak wielu okazji, by rywalizować na najwyższym światowym poziomie. Jak więc łatwo się domyślić, zespół na Majorze nie zachwycił i z kompletem trzech porażek odpadł z dalszej rywalizacji już drugiego dnia.

Jak się okazuje, IEM był ostatnią imprezą, na której barwy organizacji przywdziewał Euan „sterling” Moore. 20-latek został dziś bowiem przesunięty na ławkę rezerwowych i ogłosił już, że jest otwarty na wszelkie oferty. Oznacza to więc, że młody Nowozelandczyk kończy swoją przygodę z Grayhound zaledwie pół roku po tym, jak został wykupiony z Legacy Esports. Jego największym sukcesem pozostaje więc właśnie awans na Majora oraz wicemistrzostwo oceanicznej dywizji ESL Pro League.

Na ten moment nie jest do końca jasne kto zajmie zwolnione przez sterlinga miejsce. Według najświeższych doniesień może to być jednak Simon „Sico” Williams, który przez ostatnie kilka miesięcy związany był z ICON Esports. 24-latek rozstał się dziś ze swoim dotychczasowym pracodawcą, dzięki czemu wszystkie zainteresowane jego usługami drużyny miałby wolną rękę podczas negocjacji transferowych. – Moja przyszłość wyjaśni się wkrótce – zapewnił sam zawodnik.

W tej sytuacji skład Grayhound Gaming prezentuje się następująco:

  • Erdenetsogt „erkaSt” Gantulga
  • Christopher „dexter” Nong
  • Ollie „DickStacy” Tierney
  • Liam „malta” Schembri
  • Euan „sterling” Moore – rezerwa

Wszystkie bieżące informacje dotyczące zmian w składach znaleźć można w naszym raporcie transferowym:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ENCE tuż za podium rankingu HLTV, devils.one najwyżej notowaną polską drużyną

Poznaliśmy już kształt, jaki ranking HLTV przybrał tuż po zakończeniu Intel Extreme Masters Katowice 2019. I jak łatwo się spodziewać, jest to kształt...