fot. DreamHack/Adela Sznajder

AcilioN poza składem Heroic

Wszystko wskazuje na to, że Asger „AcilioN” Larsen nie wytrzyma w Heroic nawet roku. 22-letni prowadzący wylądował bowiem na ławce rezerwowych i w najbliższym czasie ma opuścić swojego dotychczasowego pracodawcę, który z chęcią wysłucha wszystkich ofert za Duńczyka.

Larsen trafił do zespołu w połowie ubiegłego roku, początkowo tylko w formie testów. Dopiero z czasem zagwarantował sobie stały angaż i w kolejnych miesiącach sięgnął wraz z Heroic po triumfy podczas Games Clash Masters 2018 i TOYOTA Master CS:GO Bangkok 2018. Od pewnego czasu jednak ekipa nie zachwycała, osiągając bardzo nierówne wyniki, wygląda więc na to, iż ostatecznie uznano, że remedium na te problemy może być zmiana głównodowodzącego.

Od dziś siedzę na ławce w Heroic – ogłosił Larsen za pośrednictwem mediów społecznościowych. – Jestem bardzo zdeterminowany, by nadal przeć przed siebie i pracować ciężko dla osiągnięcia moich celów – dodał. Na ten moment nie wiadomo jeszcze kto zajmie zwolnione w ten sposób miejsce, chociaż trzeba pamiętać, że Heroic nie musi się wcale spieszyć – w najbliższym czasie skandynawska ekipa nie ma w planach wyjazdu na żadnego lana.

W tej sytuacji skład Heroic prezentuje się następująco:

  • Patrick „es3tag” Hansen
  • Adam „friberg” Friberg
  • Daniel „mertz” Mertz
  • Benjamin „blameF” Bremer
  • Luis „peacemaker” Tadeu – trener
  • Asger „AcilioN” Larsen – rezerwa
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Fatalny występ weterana i fenomenalny debiut młodzika. Rozczarowanie i zaskoczenie LEC

Przed rozpoczęciem tego tygodnia League of Legends European Championship dotarła do nas wiadomość, że Daniele "Jiizuke" di Mauro nie będzie mógł zagra...