W paryskim Disneylandzie odbędzie się Major Doty 2!

Esportowe turnieje coraz częściej odwiedzają nietypowe lokalizacje. Do takich można zaliczyć równiez paryski park rozrywki Disneyland, w którym już niebawem odbędzie się Major w Dotę 2!

Ogłoszono właśnie, że za organizację czwartego turnieju najwyższej rangi sezonu 2018-2019 Dota Pro Circuit odpowiadać będą Mars Media i Disneyland Paris. Mając na uwadze nazwę tej drugiej firmy, nie może nas dziwić, że zmagania te zagoszczą właśnie w parku rozrywki zlokalizowanym tuż obok stolicy Francji.

Rywalizacja czołowych zespołów Dota 2 rozpocznie się 4 maja, a zakończy 12 maja i odbywać się będzie w Disney’s Newport Bay Club oraz specjalnie przygotowanej Disney Events Arena, która  pomieścić może ponad 6 000 osób.

Aymeric Magne, dyrektor Disneyland Paris Group skomentował to w następujących słowach:

To wydarzenie wzmocni pozycję paryskiego Disneylandu jako miejsca, w którym mogą odbywać się wydarzenia z udziałem publiczności, jak i ważnego partnera esportu w Europie.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Afery z LCL ciąg dalszy. "RoX szydziło oraz gardziło zawodniczkami Vaevictis podczas fazy pick&ban"

W ostatnich tygodniach sporo mówiło się na temat najbardziej prestiżowych rozgrywek League of Legends regionu Wspólnoty Niepodległych Państw. Włodarze...