TSM zatrudnia trzech zawodników Apex Legends

Wiele esportowych organizacji tuż po pojawieniu się Apex Legends wyraziło chęć zatrudnienia graczy, którzy mogliby reprezentować ich barwy na tej właśnie scenie. Kilka z nich zaprezentowało już swoje składy, a wczoraj do tego grona dołączył TSM.

Amerykańska drużyna ogłosiła stworzenie dywizji Apex Legends, w któej na ten moment znajdowało się będzie trzech zawodników: Phillip „ImperialHal” Dosen, Jose „ProdigyAces” Soto oraz Taylor „THump” Humphries. Wszyscy mieli już wcześniej do czynienia z profesjonalnym esportem – każdy z nich rywalizował na najwyższczym szczeblu w H1Z1. Dodatkowo Dosen i Soto zaprezentowali się na kilku dużych turniejach Fortnite’a. Mając na uwadze aktualny stan esportu w H1Z1 oraz potencjał, jaki drzemie w Apex Legends, trudno się dziwić całej trójce, że zdecydowała się przenieść właśnie na tę scenę.

Apex Legends to gra z gatunku battle royale osadzona w uniwersum Titanfalla. Na rynku zadebiutowała na początku lutego i od tego czasu zgromadziła wokół siebie ogromną grupę fanów. Ostatnio producenci ów tytułu chwalili się, że w Apeksa zagrało już ponad 50 milionów graczy.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

W paryskim Disneylandzie odbędzie się Major Doty 2!

Esportowe turnieje coraz częściej odwiedzają nietypowe lokalizacje. Do takich można zaliczyć równiez paryski park rozrywki Disneyland, w którym już ni...

>