Stephanie "missharvey" Harvey po raz drugi w swojej karierze żegna się z CLG Red. Doświadczona Kanadyjka powróciła do amerykańskiej formacji w maju ubiegłego roku, ale nie miała zbyt wielu okazji, by zaprezentować swoje umiejętności. W związku z tym postanowiła ona poszukać dla siebie wyzwań w innym miejscu.

W erze Global Offensive Harvey największe sukcesy święciła właśnie z Counter Logic Gaming, triumfując podczas Electronic Sports World Cup 2015 oraz sięgając po wicemistrzostwo Intel Challenge Katowice 2016. Drugi pobyt 32-latki w organizacji okazał się jednak kompletnym rozczarowaniem – nie potrafiła ona bowiem nawiązać do dawnych osiągnięć i w sześcioosobowym składzie została zepchnięta do roli zaledwie rezerwowej. W związku z tym podczas tegorocznego Intel Challenge oglądaliśmy ją nie jako zawodniczkę, a jako analityczkę.

Miniony rok pełen był wzlotów oraz upadków i dzięki niemu wiele się o sobie nauczyłam – wyjaśniła missharvey za pośrednictwem mediów społecznościowych. – Powód mojego powrotu był jasny: chciałam znowu rywalizować i tworzyć swoją markę wraz z CLG. Los zdecydował jednak inaczej, gdyż krótko po moim dołączeniu staliśmy się sześcioosobowym składem. Przez większą część roku stałam więc z boku i obserwowałam jak dziewczyny sobie radzą. (...) Co czeka mnie w przyszłości? Mam nadzieję, że będę mogła współpracować z nowym zespołem, w którym będę nie tylko zawodniczką, ale także i ambasadorką marki. (...) W najbliższych tygodniach będę rozmawiać z organizacjami, by rozważyć wszystkie możliwe opcje – dodała.

W tej sytuacji skład CLG Red prezentuje się następująco:

  • Diane „di^” Tran
  • Benita „bENITA” Novshadian
  • Jennifer „refinnej” Le
  • Emma „Emy” Choe
  • Mounira „GooseBreeder” Dobie
  • Stephan „vEz” Vezina – trener

Wszystkie bieżące informacje dotyczące roszad personalnych w drużynach CS:GO znaleźć można w naszym raporcie transferowym: