fot. FACEIT

Chiefs znowu w komplecie – ofnu i zewsy dołączają do składu

Niespełna dwóch tygodni potrzebowali włodarze Chiefs eSports Club, by uzupełnić skład prowadzonej przez siebie dywizji CS:GO. Do drużyny dołączyli bowiem Chris „ofnu” Hanley i Ryan „zewsy” Palmer, dla których jest to powrót pod skrzydła rodzimej organizacji.

Hanley i Palmer byli członkami pierwszego w historii Chiefs składu CS:GO, który został sformowany jeszcze na początku 2015 roku. Po zaledwie trzech miesiącach ich drogi z ekipą jednak się rozeszły i od tamtej pory obaj próbowali szczęścia w wielu innych miejscach. Teraz jednak historia zatacza koło i dwaj Nowozelandczycy powracają, ale niekoniecznie na stałe. Wszystko dlatego, że 25-latek i jego o cztery lata młodszy kolega zostali tylko wypożyczeni z ICON Esports i na ten moment trudno określić jak długo potrwa ich przygoda z drużyną.

Tak czy inaczej, nowe nabytki zajmą miejsca zwolnione przez Mohammeda „MoeycQ” Tizaniego oraz Jesse „InfrequeNt” Barker. Ten pierwszy pod koniec lutego odszedł, by zasilić szeregi Ground Zero Gaming, drugi natomiast został dziś przesunięty na rezerwę. Samo Chiefs nie ma jednak co narzekać na osiągane bez tej dwójki wyniki – formacja zdążyła rozegrać już kilka spotkań w ESEA Mountain Dew League oraz LPL Pro League, a pierwszą porażkę doznała dopiero dziś, uznając wyższość o wiele wyżej notowanego Grayhound Gaming.

W tej sytuacji skład Chiefs eSports Club prezentuje się następująco:

  • Tyler „tucks” Reilly
  • Matthew „Texta” O’Rourke
  • Peter „BL1TZ” Athanasatos
  • Chris „ofnu” Hanley – wypożyczony
  • Ryan „zewsy” Palmer – wypożyczony

Wszystkie bieżące informacje dotyczące roszad personalnych w drużynach CS:GO znaleźć można w naszym raporcie transferowym:

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ace kończy z CS:GO i dołącza do prowadzonej przez NRG dywizji Apex Legends

Ostatni oficjalny mecz na scenie CS:GO Brandon "Ace" Winn rozegrał jeszcze w ubiegłym roku. Teraz wiemy, że Amerykanin po prostu skończył z Counter-St...