fot. ESL/Bart Oerbekke

horvy jednak nie zostanie w Team One?

Wygląda na to, że João „horvy” Horvath nie zagrzeje miejsca w Teamie One zbyt długo. A tak przynajmniej twierdzą dziennikarze Draft5.gg, którzy dotarli do informacji sugerujących, że brazylijska organizacja pokłada nadzieje w kimś zupełnie innym niż w wypożyczonym z INTZ eSports zawodniku.

Przypomnijmy, że horvy zawitał do One pod koniec lutego, zajmując miejsce zwolnione wcześniej przez Nicolása „NikoMa” Miozziego. Wcześniej 20-latek spędził kilka miesięcy na ławce INTZ, a przenosiny były dla niego szansą na regularną grę. Co prawda od samego początku mówiło się, iż w nowej ekipie pozostanie on tylko do końca marca, jednak istniały nadzieje, że być może dojdzie też do jakichś rozmów transferowych. Trzeba jednak pamiętać o bardzo wysokiej kwocie wykupu Horvatha – niewykluczone, że to właśnie ona może zniechęcić włodarzy Team One do permanentnego pozyskania byłego zawodnika Immortals.

Tak czy inaczej, według nieoficjalnych doniesień, wraz z końcem miesiąca horvy powróci do INTZ, zaś jego rolę przejmie Bruno „b4rtiN” Câmara – zaledwie 17-letni gracz, który dotychczas nie miał jeszcze okazji, by zaprezentować swoje umiejętności na światowych arenach. Jeszcze pod koniec ubiegłego roku rywalizował on w brazylijskiej dywizji ESEA Open – w 29. sezonie dotarł nawet ze swoim TEAMEM HARDNEJA do półfinału, przegrywając w nim z chilijskim Rejected.

Jeżeli powyższe plotki potwierdzą się, skład Teamu One będzie prezentować się następująco:

  • Pedro”Maluk3″ Campos
  • Victor „iDk” Torraca
  • Alencar „trk” Rossato
  • Bruno „bit” Lima
  • Bruno „b4rtiN” Câmara
  • Olavo „cky” Napoleão – trener

Wszystkie bieżące informacje dotyczące roszad personalnych w drużynach CS:GO znaleźć można w naszym raporcie transferowym:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

MVP PK wykupiło trzech zawodników GOSU

Wczoraj MVP PK pożegnało aż dwóch swoich graczy, ale na ogłoszenie ich następców nie trzeba było długo czekać. Południowokoreańska formacja w ich miej...