fot. Fragbite/Carolina "quiethell" Mårtensson

Rewolucja w składzie x6tence, trzech zawodników opuszcza drużynę

Okienko transferowe trwa już od dobrych kilku dni, a kolejną ekipą, która zdecydowała się na roszady personalne jest x6tence Galaxy. Hiszpańska organizacja postanowiła przebudować kadrę swojej dywizji CS:GO i pożegnała się z trzema zawodnikami oraz trenerem.

W gronie graczy, którzy wskutek decyzji znaleźli się poza zespołem są André „BARBARR” Möller, Gustav „ZINKEN” Björk oraz Linus „Bååten” Andersson. Tercet był częścią organizacji od września 2018 roku, gdy ta zakontraktowała szwedzki skład występujący uprzednio pod nazwą Equals. Powodem odsunięcia wymienionych graczy od drużyny jest to, że nie prezentowali się oni w należyty sposób. Największym sukcesem piątki pod banderą x6tence było dotarcie do półfinału DreamHack Open Winter 2018, gdzie uległa Bravado Gaming.

Organizacja zakończyła również współpracę z dotychczasowym opiekunem formacji, Alexanderem „rdl” Redlem. W tej sytuacji w kadrze x6tence pozostaje już tylko dwóch strzelców, którzy do czasu uzupełnienia ekipy otrzymali pozwolenie na granie w miksach. W ostatnich spotkaniach, w tym w ramach ECS Season 7 Pinnacle Cup, skandynawską drużynę wspomagali Fredrik „freddieb” Buö oraz Alfred „RuStY” Karlsson.

Skład x6tence Galaxy prezentuje się następująco:

  • Tim „nawwk” Jonasson
  • Nicolas „Plopski” Gonzalez Zamora

Wszystkie bieżące informacje dotyczące roszad personalnych w drużynach CS:GO znaleźć można w naszym raporcie transferowym:

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Aktualizacja CS:GO – 8 marca

Dzień po ostatnich zmianach na serwerach dostępna jest kolejna aktualizacja CS:GO wprowadzająca masę zmian na kilku mapach! Mimo że Valve głównie skup...