Twórcy PUBG potwierdzili, że pracują nad odświeżeniem Erangel

PlayerUnknown’s Battlegrounds ujrzało światło dzienne w marcu 2017 roku, wówczas oferując graczom rozgrywkę tylko i wyłącznie na jednej mapie, którą było oczywiście Erangel. Po dwóch latach w popularnym battle royale’u mamy aż cztery różne lokacje, lecz to właśnie najstarsza z nich jest obecnie najrzadziej wybierana przez sympatyków PUBG. I nie ma się temu co dziwić, wszak pozostałe mapy są po prostu świeże, a układ owych lokacji jest dość dobrze zbalansowany.

Inaczej jest jednak w przypadku starego, wypadającego powoli z obiegu Erangel. Mapa ta nie ulegała wielu znaczącym modyfikacjom się w zasadzie od momentu wprowadzenia PUBG na rynek. Mimo wszystko ten stan rzeczy ma się wkrótce zmienić, bowiem w ostatnich dniach na forach internetowych mogliśmy znaleźć masę wpisów fanów PUBG, którzy w plikach dostępnych na Publicznym Serwerze Testowym odkryli niektóre z modyfikacji, jakie mogą wkrótce pojawić się na Erangel.

Twórcy PUBG nie mieli zamiaru długo milczeć i unikać odpowiedzi na nawarstwiające się zapytania fanów i zapowiedzieli, że mają w planach namieszać nieco w układzie najstarszej mapy w grze. – Sądzimy, że sam układ mapy jest również bardzo ważny. Chcemy zatem upewnić się, że wszystkie zmiany dokonane pod względem obu tych aspektów gry będą dobrze przemyślane. W najbliższych dniach zamierzamy rozpocząć testowanie różnych potencjalnych zmian na Erangel. Podzielimy się naszymi wnioskami i planami na przyszłość w nadchodzących tygodniach – czytamy na oficjalnej stronie PUBG.

Na ten moment nie wiemy, kiedy dokładnie możemy spodziewać się finalnej, odświeżonej wersji Erangel, lecz wszyscy chętni przetestowania najnowszych rozwiązań deweloperów PUBG będą mogli zrobić to na serwerze testowym. Jak mówią producenci gry, opinie graczy są dla nich niesamowicie ważne i będą brać je pod uwagę podczas przekształcania mapy.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
imd

x-kom potwierdza rozstanie z IMD

Nasze doniesienia z początku marca znalazły swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. W piątek rolę szkoleniowca x-kom teamu przestał bowiem pełnić Adr...