fot. Respawn

355 tysięcy zbanowanych kont w Apex Legends!

Co jakiś czas na forum Apex Legends w serwisie Reddit pojawia się post z serii Respawn Check In, w którym zamieszczane są najnowsze ogłoszenia na temat produkcji, a także poruszane są kwestie dotyczące jej przyszłości. We wczorajszym poście w ramach wcześniej wspomnianej serii przekazana została informacja na temat aktualnego stanu zbanowanych kont na platformie PC.

Za sprawą systemu Easy Anti-Cheat wynosi on już 355 tysięcy. Twórcy gry pracują nad dalszą rozbudową programu, tak aby działał on jeszcze skuteczniej. Autor wiadomości podkreśla, jak ważna dla studia jest walka z cziterami oraz dbanie o kondycję swojej produkcji. Jak dodaje Jay „Jayfresh” Frechette, w najbliższym czasie w grze pojawi się możliwość reportowania graczy, których podejrzewamy o korzystanie ze wspomagaczy. Możemy również przeczytać, że na ten moment Respawn nie myśli o wprowadzeniu opcji powrotu do gry po wcześniejszej utracie połączenia.

Z pewnością liczba kont, na które nałożono bany, ma związek z nieustannie rosnącą popularnością tytułu. Kilka dni temu producent Apeksa pochwalił się, że zagrało w niego już ponad 50 milionów użytkowników.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Cloud9 Nisqy

Pojedynek Cloud9 z Teamem Liquid hitem siódmego tygodnia LCS

Dziś wieczorem powracają zmagania północnoamerykańskiej ligi League of Legends Championship Series. Największym hitem dnia będzie oczywiście pojedynek...