STS
fot. ESL/Damian Gątkiewicz

Zawodnicy CyberZen zmieniają organizację

Na dwa dni przed startem światowych finałów World Electronic Sports Games 2018 na zmianę pracodawcy zdecydowali się gracze CyberZen. Od teraz chiński skład reprezentować będzie barwy nowo powstałej organizacji Panda Gaming. Na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy dotychczasowi zawodnicy CyberZen stali się jednym z mocniejszych składów w regionie Azji. Wszak można ich było oglądać m.in. przy okazji StarSeries i-League […]

Na dwa dni przed startem światowych finałów World Electronic Sports Games 2018 na zmianę pracodawcy zdecydowali się gracze CyberZen. Od teraz chiński skład reprezentować będzie barwy nowo powstałej organizacji Panda Gaming.

Na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy dotychczasowi zawodnicy CyberZen stali się jednym z mocniejszych składów w regionie Azji. Wszak można ich było oglądać m.in. przy okazji StarSeries i-League Season 6 oraz katowickiego Minora, w najbliższym czasie natomiast, poza WESG, pojawią się również na StarSeries i-League Season 7. W połowie marca natomiast Bin „Savage” Liu i spółka będą walczyć o awans do kontynentalnej dywizji ESL Pro League.

Wraz z przejściem do Panda zajmowane przez siebie miejsce w zespole stracił Lifan „Viva” Ran, którego w czerwcu ubiegłego roku wypożyczono z NewliFe – teraz 19-latek będzie kontynuować swoją karierę w 5POWER Gaming. Jego następcą został YangYang „ayaya” Zheng, czyli były gracz Flash Gaming, który pozostawał na bezrobociu od stycznia tego roku. To właśnie wtedy jego zespół został rozwiązany.

Nowy skład Panda Gaming prezentuje się następująco:

  • Liu „Savage” Bin
  • Li „tb” BingYuan
  • Huang „HZ” Zhen
  • Lei „bottle” Mao
  • YangYang „ayaya” Zheng
  • Liu „span” Jia – trener

Wszystkie bieżące informacje dotyczące roszad personalnych w drużynach CS:GO znaleźć można w naszym raporcie transferowym:

Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

PRIDE kończy współpracę ze składem Fortnite'a

Po niespełna roku PRIDE zdecydowało się rozstać ze swoim dotychczasowym składem Fortnite'a. Polska organizacja poinformowała o rozstaniu z czwórką gra...