twitter.com/PlayApex

Przecieki na temat Battle Passa w Apex Legends!

Temat dodania Battle Passa do Apex Legends pojawił się już jakiś czas temu i ożywił dyskusję wśród sympatyków produkcji. Choć cały czas pozostaje on w sferze plotek, to wśród społeczności gry znalazły się osoby, które postanowiły pogrzebać w jej plikach i znalazły nieco więcej informacji na temat wspomnianego dodatku.

Ostatnie przecieki nie mówią za wiele o graficznym wyglądzie samej przepustki bojowej w grze, ale pokazują niektóre elementy, które będą się na nią składać. Wśród nich znajdziemy oczywiście nowe przyciski, takie jak „status”, „bonus”, czy też „zakup”. Co więcej, dodatek będzie miał oddzielną stronę w menu gry. Okazuje się, że oprócz płatnej wersji Battle Passa być może pojawi się także darmowa, a wskazuje na to linijka kodu odnosząca się do specjalnej ikony umieszczonej w menu Apeksa.

Rzecz jasna najważniejszą kwestię z perspektywy użytkowników stanowią nagrody, które będą przyznawane za kolejne poziomy Battle Passa. Podobnie jak w Fortnicie, tak i w dziele Respawn Entertainment jedną z nich będą skórki do legend. Na obrazkach próżno odnaleźć jakiekolwiek wskazówki dotyczące daty wprowadzenia przepustki, co oznacza, że gracze muszą uzbroić się w cierpliwość i poczekać na jej oficjalne ogłoszenie lub kolejne doniesienia.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ViCi Gaming ostatnim uczestnikiem szwedzkiego Majora! Chińczycy pewnie pokonują Gambit

Finał StarLadder ImbaTV Dota 2 Minor jest już za nami. Razem z jego zakończeniem poznaliśmy ostatniego uczestnika najbliższego Majora, czyli CORSAIR D...