STS
fot. DreamHack/Adela Sznajder

3DMAX utraci swój skład CS:GO?

Niespełna tydzień po dołączeniu Logana „LOGANA” Cortiego do szeregów 3DMAX świat obiegły doniesienia mówiące o tym, że francuska organizacja może utracić reprezentantów dywizji CS:GO. Niedługo po pojawieniu się pierwszych plotek w serwisach 1pv.fr oraz vakarm.net 3DMAX odniosło się do nich w mediach społecznościowych.

Zgodnie z zamieszczoną wiadomością, 13 marca organizacja wystosuje oficjalne oświadczenie w sprawie. Odkąd w listopadzie ubiegłego roku Lucas „Lucky” Chastang oraz Audric „JaCkz” Jug opuścili drużynę na rzecz G2 Esports, zmagała się ona z problemami kadrowymi. Od tamtej pory w barwach zespołu występowało kilku zmienników, a ostatnim z nich był wspomniany LOGAN. Oprócz niego podobną rolę, lecz znacznie dłużej, pełnił były reprezentant The Imperial, Ali „hAdji” Haïnouss. W składzie z Cortim oraz Haïnoussem ekipa rozegrała trzy spotkania w ramach NoxFire League Season 2 i wszystkie zakończyła zwycięsko.

Pod koniec 2018 roku formacja wywalczyła awans do startującego w kwietniu 9. sezonu ESL Pro League, pokonując wówczas Virtus.pro. Jeśli wierzyć informacjom napływającym znad Sekwany, gracze nie zamierzają się rozstawać i razem rozpoczną poszukiwania nowego pracodawcy.

Dotychczas skład 3DMAX prezentował się następująco:

  • Gaetan „JiNKZ” Jamin
  • David „davidp” Prins
  • Bryan „Maka” Canda
  • Ali „hAdji” Haïnouss
  • Logan „LOGAN” Corti

Wszystkie bieżące informacje dotyczące zmian w składach znaleźć można w naszym raporcie transferowym:

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

eUnited z awansem na DreamHack Open Rio

Dzisiaj w nocy poznaliśmy piątego już uczestnika DreamHack Open Rio de Janeiro 2019. Awans na brazylijskie zawody wywalczyło sobie eUnited, które okaz...