fot. StarLadder

Secret poznało rywali w fazie grupowej CORSAIR DreamLeague Season 11

Do startu CORSAIR DreamLeague Season 11 pozostało już tylko kilka dni, a zatem nadeszła najwyższa pora na ujawnienie podziału na grupy podczas szwedzkiego turnieju. Team Secret z Michałem „Nishą” Jankowskim w składzie przydzielony został do zbioru A.

Najgroźniejszym rywalem obrońców tytułu z The Chongqing Major 2019 bez wątpienia będzie Team Liquid, który niedawno triumfował w silnie obsadzonym MDL Macau. Mistrzowie ESL One Katowice w trakcie pierwszej części rozgrywek będą mogli zmierzyć się także z J.Storm oraz Keen Gaming, czyli ekipami, które nie mogą poszczycić się zbyt wieloma osiągnięciami. W grupie B z kolei znalazły się aż trzy silne formacje, a mowa konkretnie o PSG.LGD, Fnatic oraz Ninjas in Pyjamas. Wracające po WESG do gry w pełnym składzie Virtus.pro trafiło do zbioru C, natomiast zwycięzcy niedawnego Minora w postaci Vici Gaming zagrają w grupie D.

Tak prezentuje się pełny podział na grupy:

Grupa A Grupa B Grupa C Grupa D
Team Secret PSG.LGD Virtus.pro Evil Geniuses
Team Liquid Fnatic EHOME Vici Gaming
J.Storm Ninjas in Pyjamas Mineski Chaos Esports Club
Keen Gaming Infamous Forward Gaming Natus Vincere

CORSAIR DreamLeague Season 11 odbędzie się między 14 a 24 marca w Sztokholmie. Rozstrzygnięcia w fazie grupowej zadecydują jedynie o rozstawieniu przed play-offami Majora. W puli nagród wydarzenia znajdzie się okrągły milion dolarów oraz 15 tysięcy punktów DPC. Oficjalna transmisja z imprezy dostępna będzie na kanale DreamLeague na Twitchu.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Virtus.pro MICHU StarLadder

PACT wyprzedza Virtus.pro w najnowszej odsłonie rankingu HLTV

Rewolucji nie było. Najnowsza aktualizacja prestiżowego rankingu tworzonego przez portal HLTV nie przyniosła licznych zmian. Dość powiedzieć, że w czo...