fot. Fragadelphia

a2z nowym trenerem eUnited

Po czterech miesiącach poszukiwań eUnited wreszcie znalazło trenera. Następcą zwolnionego jeszcze w grudniu Jareda „osorandoma” Hartmana został bowiem Armeen „a2z” Toussi, który dopiero niedawno rozpoczął swoją karierę szkoleniową.

Przypomnijmy, że osorandom pożegnał się z eUnited w atmosferze skandalu, gdy wyszło na jaw, iż wysłał on swoje nagie zdjęcia kobiecie, która szukała zatrudnienia w organizacji. Z tego powodu zespół na niedawnym amerykańskim Minorze korzystał z pomocy Dana Clerke’a, generalnego menadżera, ale skończyło się to szybką eliminacją. W efekcie niedawno w składzie doszło do prawdziwej rewolucji kadrowej, zaś ostatnim jej elementem ma być właśnie zatrudnienie nowego trenera.

Jestem podekscytowany nowym rozdziałem w mojej karierze i nie mogłem nawet marzyć o lepszej drużynie i organizacji, z którymi mógłbym współpracować. Teraz pora na zwycięstwa – nie krył ekscytacji Toussi. Przypomnijmy, że jeszcze w ubiegłym roku 28-latek sam był czynnym zawodnikiem i przez pewien czas reprezentował barwy Teamu Dignitas. W grudniu postanowił jednak poświęcić się pracy szkoleniowej i objąć stery w Test Takers.

W związku z tym skład eUnited prezentuje się następująco:

  • Kaleb „moose” Jayne
  • Austin „Cooper-” Abadir
  • Edgar „MarKE” Jimenez
  • Victor „food” Wong
  • Anthony „vanity” Malaspina
  • Armeen „a2z” Toussi – trener
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
AGO Esports Szpero

Przed nami faza pucharowa WESG, AGO podejmie Ukraine

Faza grupowa finałów World Electronic Sports Games 2018 dobiegła końca. Dzisiaj wyłoniono ostatnich osiem formacji, które wystąpią w fazie pucharowej...