Nowy szkoleniowiec testowany przez mousesports?

Od kilku dni cały Counter-Strike’owy świat wyczekiwał oficjalnego potwierdzenia nowego składu mousesports, którego kształt raczej nie stanowił specjalnej zagadki. Po dzisiejszym ogłoszeniu organizacji do dopełnienia dywizji brakuje już tylko szkoleniowca, który przejąłby schedę po Sergey’u „lmbt” Bezhanovie.

Jak przekazuje Jarek „DeKay” Lewis, piątka testuje aktualnie jednego kandydata do tej roli. Jest nim były profesjonalny gracz Counter-Strike’a: Source’a oraz Global Offensive – Allan „Rejin” Petersen. Duńczyk w przeszłości reprezentował barwy chociażby CPLAY oraz myRevenge e.V, jednak jako zawodnik nie osiągnął nigdy większych sukcesów. Rejin tylko raz w swojej karierze piastował funkcję sternika zespołu, a miało to miejsce w 2017 roku. Wówczas Petersen od kwietnia do lipca odpowiadał za wyniki Tricked Esport.

Po nieudanym występie na europejskim Minorze w Katowicach popularne Myszy zdecydowały się na gruntowne przebudowanie formacji. Odsunięty od pierwszej drużyny, oprócz dwóch zawodników, został także ostatni trener ekipy, lmbt. 31-latek pełnił tę funkcję od września 2016 roku.

Jeżeli Rejin zostanie trenerem mousesports, skład tej drużyny będzie wyglądał następująco:

  • Chris „chrisJ” de Jong
  • Robin „ropz” Kool
  • Finn „karrigan” Andersen
  • Özgür „woxic” Eker
  • David „frozen” Čerňanský
  • Allan „Rejin” Petersen – trener

Wszystkie bieżące informacje dotyczące zmian w składach znaleźć można w naszym raporcie transferowym:

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Febiven, Misfits Gaming, LEC 2019 Spring Split

Febiven: Europa jest moim domem

W roku 2018 Fabian "Febiven" Diepstraten postanowił opuścić Europę i spróbować swoich sił w Ameryce Północnej. Mimo względnego sukcesu podczas rundy w...

>