fot. ESL/Bart Oerbekke

STYKO wspomoże NoChance podczas eliminacji do GG League

Po kilku tygodniach przesiadywania na ławce rezerwowych Martin „STYKO” Styk otrzymał wreszcie szansę, by przynajmniej tymczasowo powrócić do gry. Będzie on wspomagać bowiem NoChance, które straciło jednego ze swoich zawodników na rzecz dotychczasowego pracodawcy Słowaka, mousesports.

STYKO trafił na rezerwę mouz po kompletnie nieudanym dla tej formacji europejskim Minorze, podczas którego nie była ona w stanie zapewnić sobie miejsca na Intel Extreme Masters 2019. I chociaż jego umowa z niemiecką organizacją pozostała ważna, to sam 23-latek nie miał co liczyć na powrót do składu, a środowa prezentacja nowych graczy tylko ten fakt potwierdziła. Teraz jednak pomocną dłoń do Styka wyciągnęło NoChance.

Wszystko dlatego, że z międzynarodowym miksem pożegnał się David „frozen” Čerňanský, który postanowił kontynuować swoją karierę właśnie w mousesports. To natomiast otworzyło drzwi przed STYKO, który wspomoże prowadzoną przez Jonatana „Devilwalka” Lundberga drużynę przy okazji nadchodzących warszawskich eliminacji do Good Game League 2019. Te rozegrane zostaną 23 marca, nie wiadomo jednak czy po ich zakończeniu Słowak nadal będzie współpracować z NoChance, czy też powróci do mouz.

Tym samym skład NoChance podczas eliminacji do GG League będzie prezentować się następująco:

  • Mikail „Maikelele” Bill
  • Žygimantas „nukkye” Chmieliauskas
  • Kevin „kRYSTAL” Amend
  • Jesse „zehN” Linjala
  • Martin „STYKO” Styk – zmiennik
  • Jonatan „Devilwalk” Lundberg – trener

Wszystkie bieżące informacje dotyczące zmian w składach znaleźć można w naszym raporcie transferowym:

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Wideo: Magisk – MVP IEM Katowice 2019