fot. DreamHack/Adela Sznajder

Secret spada do drabinki przegranych CORSAIR DreamLeague Season 11

W sobotę zainaugurowane zostały play-offy CORSAIR DreamLeague Season 11. Dla polskich fanów niestety nie mamy dobrych wieści, bo Team Secret z Michałem „Nishą” Jankowskim w składzie uległ Vici Gaming i spadł do drabinki przegranych.

Drużyna naszego rodaka po trzech kwadransach walki wygrała pierwszą potyczkę, ale Chińczycy nie wywiesili białej flagi. Dwa kolejne starcia należały już do triumfatorów niedawnego Minora, którzy w konsekwencji zapewnili sobie awans do kolejnej rundy. W tej Zenga „Oriego” Jiaoyanga i spółkę czeka bratobójczy pojedynek z PSG.LGD, które bez większych problemów ograło Mineski. Z rywalizacją pożegnała się natomiast inna chińska formacja, a konkretnie EHOME, które uznało wyższość Infamous. Swój turniejowy byt przedłużyło także J.Storm.

Tak prezentuje się komplet sobotnich wyników:

16 marca, sobota

Pierwsza runda drabinki przegranych

13:30 Natus Vincere 0:1 J.Storm BO1
14:30 EHOME 0:1 Infamous BO1

Pierwsza runda drabinki wygranych

16:30 Mineski 0:2 PSG.LGD BO3
19:30 Team Secret 1:2 Vici Gaming BO3

Dziś czeka nas dokończenie dwóch pierwszych rund fazy pucharowej Majora. O uniknięcie eliminacji powalczą między innymi Ninjas in Pyjamas czy Team Liquid, a zwycięską passę kontynuować będą chciały Virtus.pro, Evil Geniuses, Fnatic oraz Keen Gaming.

Tak wygląda niedzielny harmonogram:

17 marca, niedziela

Pierwsza runda drabinki przegranych

13:30 Ninjas in Pyjamas vs Forward Gaming BO1
14:30 Team Liquid vs Chaos Esports Club BO1

Pierwsza runda drabinki wygranych

16:30 Evil Geniuses vs Keen Gaming BO3
19:30 Virtus.pro vs Fnatic BO3

CORSAIR DreamLeague Season 11 potrwa do 24 marca. W puli nagród wydarzenia znalazły się okrągły milion dolarów oraz 15 tysięcy punktów DPC. Oficjalna transmisja z imprezy dostępna jest na kanale DreamLeague na Twitchu.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Liquid zapewnia sobie pierwsze miejsce fazy grupowej LCS

Po nieustającej dominacji Teamu Liquid Yiliang "Doublelift" Peng i kompani wreszcie mogą odetchnąć z ulgą, przynajmniej na najbliższe mecze. Już po wc...