STS
fot. ESL/Damian Gątkiewicz

oskar i lmbt wracają do HellRaisers

Zaledwie kilka dni temu skład HellRaisers opuścił Özgür „woxic” Eker, który przeniósł się do mousesports. Dziś okazało się natomiast, iż w przeciwnym kierunku powędrowali zarówno Tomáš „oskar” Šťastný jak i Sergey „lmbt” Bezhanov, którzy do niedawna reprezentowali barwy niemieckiej organizacji. HR wciąż poszukuje jednak jednego gracza, gdyż do rezerwy przeniesiony został Bence „DeadFox” Böröcz.

O ile o zainteresowaniu usługami lmbt ze strony HellRaisers mówiło się już od jakiegoś czasu, to transfer oskara może być pewnym zaskoczeniem. Wszak początkowo 27-letni snajper miał znaleźć się w odświeżonym składzie mouz, jednak ostatecznie zdecydowano się podziękować mu za współpracę. Czeski zawodnik występował już pod banderą HR od października 2015 roku do sierpnia 2016 roku, a tym w czasie udało mu się między innymi triumfować w Copenhagen Games 2016 i europejskim Minorze przed MLG Columbus.

Bezhanov z kolei pełnił funkcję szkoleniowca HR przez dwanaście miesięcy aż do czerwca 2016 roku. Ponowny angaż Ukraińca oczywiście oznacza, iż z drużyną pożegnać musiał się Amiran „ami” Rekhviashvili, który pod koniec grudnia zajął miejsce Ivana „Johnty” Shevtsova.

Wobec powyższych roszad skład HellRaisers obecnie prezentuje się następująco:

  • Kirill „ANGE1” Karasiow
  • Abay „HObbit” Khassenov
  • Issa „ISSAA” Murad
  • Tomáš „oskar” Šťastný
  • Sergey  „lmbt” Bezhanov – trener
  • Bence „DeadFox” Böröcz – rezerwa

Wszystkie bieżące informacje dotyczące zmian w składach znaleźć można w naszym raporcie transferowym:

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

bondik oraz B1ad3 opuszczają Gambit

Prawie dwa miesiące temu Gambit Esports zajęło czwarte miejsce na Minorze regionu CIS, a co za tym idzie nie zakwalifikowało się na główną imprezę w K...