fot. ESL/Adam Łakomy

kenzor poza składem pro100, Art1st zagra podczas eliminacji do GG League

Od dłuższego czasu pro100 nie radzi sobie tak, jak można by tego oczekiwać. Nic więc dziwnego, że podopieczni organizacji Danylo „Zeusa” Teslenki zdecydowali się wreszcie na roszady kadrowe – w ich wyniku poza składem znalazł się Leonard „kenzor” Volodarchuk, który członkiem ekipy był od blisko dwóch lat.

Dla 21-letniego Ukraińca przygoda z pro100 była dopiero pierwszą okazją, by zaistnieć na zawodowej scenie. Wcześniej bowiem związany był on z Spray’n’pray i Art of Cybergame, czyli dwoma mającymi nieco amatorski charakter drużynami. Tak czy inaczej, w ostatnich miesiącach Volodarchuk wystąpił m.in. na TOYOTA Master CS:GO Bangkok 2018 oraz dwóch ostatnich Minorach CIS. Niemniej zarówno w Londynie, jak i w Katowicach kenzor i spółka nie potrafili zapewnić sobie awansu na Majora, chociaż w obu przypadkach byli tego naprawdę blisko.

Już podczas rozgrywanego w ten weekend turnieju w Warszawie zagramy z Art1stem, który zastąpi Leo. To była wspólna decyzja całego zespołu i mamy nadzieję, że pomoże nam to postawić kolejny krok naprzód – przyznał w mediach społecznościowych Mareks „YEKINDAR” Gaļinskis. Nowy nabytek pro100, wspomniany Vyacheslav „Art1st” Lyadnov, to zaledwie 19-letni gracz z Rosji, który przez ostatnie kilka miesięcy występował wraz z miksowym 5balls. W akcji zobaczymy go już za kilka dni podczas warszawskich eliminacji do Good Game League 2019.

W tej sytuacji skład pro100 prezentuje się następująco:

  • Dima „def” Lemeschuk
  • Vadim „Flarich” Karetin
  • Ivan „AivyaN Semenets
  • Mareks „YEKINDAR” Galinskis
  • Vyacheslav „Art1st” Lyadnov
  • Arseniy „ceh9” Trynozhenko – trener

Wszystkie bieżące informacje dotyczące zmian w składach znaleźć można w naszym raporcie transferowym:

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Przed nami drugi tydzień Challenger League, Saves podejmie PACT

Po kilku dniach przerwy powraca Challenger League Season 9, co oznacza, że po raz kolejny o ligowe punkty powalczą Polacy. I to powalczą m.in. między...