fot. StarLadder

Secret eliminuje Infamous z DreamLeague Season 11

Za nami pierwsze spotkania drugiej rundy drabinki przegranych CORSAIR DreamLeague Season 11. Wygrana stała się udziałem między innymi Teamu Secret, który przedłużył swoje szanse na końcowy triumf w drugim Majorze z rzędu.

Michał „Nisha” Jankowski wraz z kolegami podjęli południowoamerykańskie Infamous i udowodnili, iż wcześniejsza porażka z Vici Gaming była tylko wypadkiem przy pracy. Obie potyczki zostały rozstrzygnięte na korzyść Secret w ciągu około dwudziestu pięciu minut i drużyna naszego rodaka szybko mogła zacząć przygotowania do kolejnego pojedynku. Nieco bardziej napracowało się natomiast J.Storm, które ostatecznie także zakończyło w dwóch mapach mecz z Mineski.

Tak wyglądają dzisiejsze wyniki:

18 marca, poniedziałek

Druga runda drabinki przegranych

13:30 Mineski 0:2 J.Storm BO3
16:30 Team Secret 2:0 Infamous BO3

Jutro dokończona zostanie rywalizacja na tym etapie zawodów. O uniknięcie eliminacji niespodziewanie powalczą uznane marki takie jak Evil Geniuses, Virtus.pro czy Ninjas in Pyjamas, a tak prezentuje się szczegółowy harmonogram:

19 marca, wtorek

Druga runda drabinki przegranych

13:30 Evil Geniuses vs Ninjas in Pyjamas BO3
16:30 Virtus.pro vs Chaos Esports Club BO3

CORSAIR DreamLeague Season 11 potrwa do 24 marca. W puli nagród wydarzenia znalazły się okrągły milion dolarów oraz 15 tysięcy punktów DPC. Oficjalna transmisja z imprezy dostępna jest na kanale DreamLeague na Twitchu.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ECS: North vs Virtus.pro – statystyki graczy

Po raz drugi przygoda Virtus.pro z Esports Championship Series Season 7 kończy się po zaledwie jednym meczu. Tydzień temu rodzima formacja musiała uzn...