Co zawiera i jak działa Apex Legends Battle Pass?

Dzisiejszego wieczoru, a konkretniej o godzinie 18:00, na oficjalnych serwerach Apex Legends pojawi się długo wyczekiwany przez fanów pierwszy sezon, czyli Dzikie Kresy, a wraz z nim także Battle Pass. Przepustka bojowa narobiła sporo szumu w społeczności produkcji Respawn Entertainment, lecz oczywiście nie bez powodu. Wszyscy gracze, którzy nabędą Apex Legends Battle Pass będą mogli cieszyć się z wielu nagród, które przygotowali twórcy gry.

Zacznijmy jednak od tego ile kosztuje i jak działa Przepustka Bojowa sezonu pierwszego. Aby zdobyć Battle Pass, musimy uruchomić Apex Legends i otworzyć zakładkę „Przepustka bojowa” w sklepie. Do wyboru będziemy mieli dwie opcje – podstawową przepustkę bojową oraz pakiet przepustki bojowej. Pierwsza z nich kosztować będzie 950 monet Apex (czyli około 40 zł), druga natomiast będzie warta 2800 monet Apex (około 120 zł). Dlaczego pakiet przepustki bojowej jest droższy? To wszystko dlatego, że będzie gwarantował nam rozpoczęcie przygody z Battle Passem od poziomu 25, a więc będziemy o krok przed innymi graczami w wyścigu o jak najszybsze zdobycie wszystkich nagród.

A skoro przy poziomach już jesteśmy, to warto wyjaśnić jak działa Apex Legends Battle Pass. Kupując przepustkę bojową sezonu pierwszego od razu otrzymamy trzy skórki do postaci: „Rewolucję” dla Lifeline, „Wolę przetrwania” dla Wraith oraz „Bandziora” dla Mirage’a. Im więcej będziemy grać, tym więcej nagród z Battle Passa dostaniemy – każdy awans podniesie poziom naszej przepustki i odblokuje kolejne wyjątkowe przedmioty, skórki i inne. Maksymalny poziom Battle Passa to 100, a do najważniejszych nagród, które otrzymamy po jego wbiciu należą:

  • 1000 monet Apex
  • Pierwsza w historii Apeksa 3-etapowa Ewoluująca Legendarna Skórka do Havoca
  • Ekskluzywna epicka skórka do Prowler Burst PDW
  • Legendarny Pakiet Apex z gwarantowanym więcej niż jednym legendarnym przedmiotem
  • Epicki Pakiet Apex z gwarantowanym więcej niż jednym epickim przedmiotem
  • 5 standardowych Pakietów Apex

Warto zaznaczyć, że dzięki zdobyciu 1000 monet Apex będziemy mogli kupować kolejne przepustki bitewne, które będą pojawiać się przy okazji wprowadzania kolejnych sezonów w grze. Oprócz tego grając podczas pierwszego sezonu, nawet nie posiadając specjalnego Battle Passa, możemy otrzymać następujące nagrody:

  • legendarną skórkę do Octane’a
  • 5 standardowych pakietów Apex
  • 18 statystyk do śledzenia

Poniżej przedstawiamy wszystkie nagrody, które można zdobyć w przepustce sezonowej Dzikich Kresów:


Poziomy 1-6

Poziomy 7-14

Poziomy 15-22

Poziomy 23-28

Poziomy 29-36

Poziomy 37-44

Poziomy 45-50

Poziomy 51-56

Poziomy 57-64

Poziomy 65-72

Poziomy 73-80

Poziomy 81-86

Poziomy 87-94

Poziomy 95-100
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

TYLOO i ViCi zaproszone do azjatyckiej dywizji ESL Pro League Season 9

Start dziewiątego sezonu ESL Pro League coraz bliżej, nic więc dziwnego, że organizatorzy rozgrywek odsłaniają przed nami kolejne karty. Dziś na przyk...